Biuro GT - nowy produkt w ofercie InsERTu

Strona główna Aktualności

O autorze

W ofercie wrocławskiej firmy InsERT pojawił się nowy produkt stworzony z myślą o biurach rachunkowych i doradcach podatkowych. Biuro GT jest uzupełnieniem programów księgowych i kadrowo-płacowych z linii InsERT GT (Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT).

Program oferuje dwie niezależne grupy funkcjonalności. Pierwsza grupa funkcji Biura GT integruje wiele operacji wykonywanych w programach księgowych z linii InsERT GT, stając się wygodną podstawą pracy dla zatrudnionych w biurze. Program Biuro GT automatyzuje wykonywanie operacji powtarzalnych, koniecznych do przeprowadzenia w każdym z obsługiwanych podmiotów. W systemie możliwe jest automatyczne modyfikowanie najważniejszych parametrów programów księgowych i kadrowych. Wiele operacji może być wykonanych zbiorczo - wśród nich naliczanie i wydruk deklaracji skarbowych oraz naliczanie i eksport deklaracji ZUS do pliku KDU.

Druga grupa funkcji ułatwia zarządzanie biurem rachunkowym. Biuro GT zawiera mechanizmy, które pozwalają w łatwy sposób harmonogramować pracę biura rachunkowego i kontrolować niektóre operacje wykonywane przez biuro. System generuje odpowiednie raporty, które ułatwią rozliczanie pomiędzy biurem rachunkowym a klientami. Dzięki definiowalnym procesom, możliwe jest opisywanie prac związanych z obsługą klienta biura rachunkowego w danym okresie. Program informuje użytkownika o stanie realizacji różnych spraw np. deklaracji skarbowych, które mogą być: naliczone, sprawdzone, wydrukowane, wysłane do urzędu skarbowego itp.

Do końca listopada promocyjna cena programu Biuro GT wynosi 450 zł netto.

Więcej informacji o Biurze GT znaleźć można na stronie producenta

© dobreprogramy
s