Nokia chce ożywić swoją markę, jutro poznamy nowy produkt

Nokia chce ożywić swoją markę, jutro poznamy nowy produkt

Nokia chce ożywić swoją markę, jutro poznamy nowy produkt
Paweł Piskurewicz
17.11.2014 16:32, aktualizacja: 17.11.2014 17:10

Wraz z przejęciem części Nokii przez Microsoft oraz niedawnym pozbyciem się marki z telefonów serii Lumia, Finowie postanowili rozpocząć kolejny okres w historii swojej firmy. Już jutro poznamy nowy produkt z logiem Nokia.

Jak na razie ujawniono tylko jego wygląd. Nokia opublikowała zdjęcie wraz z datą premiery na swoim Twitterowym profilu. Wpis poprzedziły inne zapowiadające nowy start i nadejście kolejnych produktów.

350128062480017345

Czym jest przedstawiona czarna skrzynka? W komentarzach nie brak uwag, że wygląda jak przystawka do telewizora. Równie dobrze może to być także niewielki komputer. Na odpowiedź nie będziemy musieli czekać zbyt długo, bo do jutra. Warto przy tej okazji przypomnieć, że nowa strategia Nokii zakłada licencjonowanie marki. Tak wiec każdy kto spełni odpowiednie kryteria, będzie mógł się starać o umieszczenie logo Nokii na swoich produktach. Drobnym wyjątkiem są producenci telefonów i smartfonów. Tutaj Nokii ręce wiąże umowa z Microsoftem na mocy której do 2016 roku nie wyprodukuje żadnego smartfona z tym logo, a na przestrzeni 10 lat telefonów, które nie są smartfonami.

Jak widać pomimo przejęcia istotnego wizerunkowo działu, firma dalej ma pomysł na siebie i wykorzystanie marki, która wciąż cieszy się dobrą opinią. Pierwsze efekty nowej strategii ujrzymy już jutro.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (50)