Black Desert Online Character Creator

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Edytory postaci w grach MMO stały się już na tyle zaawansowane, że wiele godzin spędza się teraz na samym początku przygody nie na ganianiu za potworami, lecz na kształtowaniu własnego bohatera. Ponieważ Daum Games chwali się najbardziej dopracowanym oraz wszechstronnym kreatorem herosów w swoim projekcie Black Desert Online, studio zdecydowało się na niecodzienny krok. Uniezależniło narzędzie.

Opracowany od podstaw silnik graficzny naprawdę robi wrażenie i nie trzeba ściągać całej gry, aby się o tym przekonać. Edytor umożliwia stworzenie postaci w ramach którejś z kilku dostępnych klas, podsuwając gotowy model mężczyzny lub kobiety do zmodyfikowania. Chociaż podstawowe propozycje cieszą oko, na pewno wielu komputerowców przyzwyczajonych jest do odtwarzania własnego wizerunku w grach. Ci na ilość różnorakich dostępnych opcji narzekać na pewno tutaj nie będą mogli.

Da się skroić postać według miary co do szczególiku. Zapomnijcie o prostym doborze koloru oczu, jakiejś twarzyczki i mniej więcej budowy ciała. Modelowanie postaci odbywać się może niemal kość po kości, poprzez przeciąganie kursorem myszy, albo z użyciem odpowiednich suwaków. Efekty pracy są niemal fotorealistyczne. Potem oczywiście gotowy projekt bohatera będzie się dało przenieść do gry głównej.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core-i3
  • 4 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce GTS 250, AMD Radeon HD 3870 lub Intel HD Graphics 3000

Uwaga!

Do zabawy potrzebne będzie zarejestrowanie darmowego konta na serwerach gry. Jest to możliwe bezpośrednio z okna logowania aplikacji. Klient Black Desert Online po uruchomieniu pobierze najnowsze wersje wymaganych do zabawy plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!