r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BlazeVideo SmartShow 2.0.2.0

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BlazeVideo SmartShow to przygotowana z myślą o początkujących użytkownikach aplikacja, służąca do tworzenia materiałów wideo na bazie zaimportowanych zbiorów zdjęć, klipów oraz ścieżek audio. Jej mocną stroną jest bogaty zbiór efektownych szablonów (dostępnych do pobrania z poziomu narzędzia), z pomocą których przygotujemy ciekawy filmik czy pokaz slajdów z wakacji, ślubu lub innej, ważnej dla nas uroczystości rodzinnej, wakacyjnego wyjazdu itp.

Galeria programu

Program bazuje na wypracowanym przez inne rozwiązania tego typu, sprawdzonym modelu działania, w którym cały projekt tworzony jest w kilku etapach, z wykorzystaniem prostego kreatora. Zadaniem użytkownika jest odpowiednio utworzenie slajdu tytułowego, wczytanie multimediów, które wykorzystane zostaną w materiale wideo oraz zdefiniowanie efektów przejść pomiędzy poszczególnymi obiektami naszego projektu. BlazeVideo SmartShow wspiera tryb "przeciągnij-i-upuść", pozwalający łatwo dodawać do osi czasu kolejne elementy i oferuje niewielki, ale w zupełności wystarczający w amatorskich zastosowaniach zestaw slajdów tytułowych oraz efektów przejść.

Wśród formatów wyjściowych, do których zapisane zostaną utworzone w obrębie aplikacji znajdziemy większość najpopularniejszych formatów wideo (AVI, ASF, MOV, MP4, WMV, MPG, MKV, TS). Nie mogło również zabraknąć predefiniowanych konfiguracji dla urządzeń mobilnych takich producentów jak Apple, Archos, Blackberry, HTC, Nokia, Sony, Samsung i innych.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni. Ponadto do każdego zapisywanego projektu dodawane są napisy końcowe, informujące o tym, że wykonany on został przy użyciu BlazeVideo SmartShow.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
memnon   8 #6 26.03.2014 15:31

BlazeVideo SmartShow znowu dzisiaj i jutro za darmo : http://sharewareonsale.com/s/free-blazevideo-smartshow-49-95-value .

memnon   8 #5 22.02.2014 14:32
memnon   8 #4 08.02.2014 18:01

Dzisiaj też za free : http://giveaway.glarysoft.com/ .

memnon   8 #3 20.01.2014 17:13

Dzisiaj znowu BlazeVideo SmartShow za darmo : http://dailysoftwaregiveaway.com/blazevideo-smartshow-giveaway-2/ .

memnon   8 #2 25.12.2013 16:21

Promocja na wg mnie lepszy soft tego producenta , http://www.blazevideo.com/promotion/ .Do 4 stycznia za free , potem będzie inny
program w promocji .

memnon   8 #1 25.11.2013 16:18

Promocja na ten soft : http://dailysoftwaregiveaway.com/Blazevideo-smartshow-giveaway/ . Oferta ważna jeszcze ponad 20 godzin .

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.