Blizzard Battle.net Blizzard Battle.net 1.32

Strona główna Windows Dom Inne programy dla domu
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Blizzard Battle.net to aplikacja niezbędna do uruchomienia wybranych gier firm Blizzard Entertainment i Activision.

Wśród tytułów obsługiwanych przez Battle.net znajdziemy największe hity Blizzarda, takie jak na przykład Starcraft II, Hearthstone: Heroes of Warcraft, Diablo III oraz World of Warcraft. Jeśli chodzi o tytuły Activision, to Battle.net oferuje wsparcie Destiny 2, Call of Duty: Black Ops IV i nie tylko. Lista gier dostępnych na opisywanej platformie sukcesywnie ulega rozszerzeniu.

Blizzard Battle.net umożliwia także zapoznanie się z najnowszymi wieściami na temat gier wspomnianych producentów. Za pośrednictwem wbudowanego sklepu można nabyć wersje cyfrowe poszczególnych tytułów, a także dodatki do wybranych gier.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

trudno powiedzieć, bo aplikacja nie chce się pobrać
niemożność pobrania instalatora
ocena użytkownika
31.12.2019 17:43 • Recenzja do wersji 1.16.3

Aplikacja, jej instalator nie chce się pobrać, coś jest zagadkowe. W takiej sytuacji nie ma co marzyć o jakimkolwiek graniu. Blizzard zszedł na psy z racji wydania Diablo 3 - gry, w którą po prostu się nie da grac. Ciekawe czy Diablo 4 to zmieni? Czy też będzie to samo dno. Lepiej zostać przy startym dobrym Diablo 2. Grę się instaluje w 20 min z płyty i już. I się gra. A tu, to jest po prostu jakaś porażka.