BlueSoleil 10.0.498.0

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Pakiety oprogramowania
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BlueSoleil to jedno z najlepszych narzędzi, służących do zarządzania zawartością telefonu za pośrednictwem interfejsu Bluetooth. Umożliwia ono nie tyle transfer plików, co również np. wysyłanie wiadomości SMS.

Jedną z największych zalet programu jest jego uniwersalność. Bez większych problemów pozwala on obsługiwać kilka smartfonów jednocześnie i co istotne, po poprawnym nawiązaniu połączenia nie wymagany jest od użytkownika jakikolwiek fizyczny kontakt z urządzeniem. Oferowane przez BlueSoleil funkcje pozwalają na szybki transfer danych z komputera do telefonu, zarządzanie zawartością książki telefonicznej, czy nawet odczyt lub wysyłanie wiadomości SMS, udostępnianie na komputer połączenia internetowego ze smartfona itp.

Oprogramowanie obsługuje większość najpopularniejszych telefonów takich marek jak Nokia, Samsung, Motorola, LG, SonyEricsson, HTC, BlackBerry, a także wielu innych, nawet tych mniej popularnych. BlueSoleil posiada spory zestaw predefiniowanych ustawień dla większości modeli, a jeśli nawet wśród nich nie znajdziemy naszego smartfona nie jest to żaden problem. Połączenie i dostęp do danych zrealizowany być może poprzez usługę PBAP. Ponadto narzędzie wspiera technologię Bluetooth 4.

BlueSoleil potrafi się także łączyć z wieloma innymi urządzeniami, które wyposażone są w interfejs Bluetooth. Mowa tutaj m.in. o drukarkach, słuchawkach, innych komputerach, laptopach itp.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Niby działa.
Limit 2MB, Problematyczna.
ocena użytkownika
04.03.2018 14:26 • Recenzja do wersji 10.0.496.1

Głośniki rozjeżdzają się, jeden gra szybciej drugi wolniej. Limit transferu to 2MB inaczej trzeba płacić. Apka usuwa oryginalne stery Bluetootha. Szkoda zachodu.

Szybki transfer plików, wysyłanie sms, obsługa kilku telefonów na raz
Mało przejrzysty interfejs
ocena użytkownika
22.10.2015 14:24 • Recenzja do wersji 10.0.492.1

Świetny program do zarządzania zawartością telefonu przy pomocy Bluetooth. Umożliwia m.in. transfer plików do i z urządzenia oraz przeglądanie zapisanych plików w urządzeniu jak również odczyt i wysyłanie sms. W programie możemy również dokonać konfiguracji tak aby nasz telefon łączył się z Internetem przez komputer przy wykorzystaniu Bluetooth. Program posiada przejrzysty interfejs w polskiej wersji językowej. Może obsługiwać kilka smartfonów jednocześnie. Plus za szybki transfer plików.