BlueStacks App Player BlueStacks App Player 5.0.0.7129

Strona główna Windows Emulatory Urządzenia mobilne
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BlueStacks App Player to emulator systemu Android, umożliwiający uruchamianie różnych aplikacji mobilnych w systemach operacyjnych Windows.

Emulator BlueStacks App Player pozwala na błyskawiczne uruchamianie na pełnym ekranie monitora aplikacji, które dostępne są wyłącznie dla systemu Android. Znajdziemy w nim kilkanaście wbudowanych programów i gier, które możemy w łatwy sposób przetestować. Oprócz tego umożliwia pobieranie nowych, dodatkowych aplikacji, w taki sam sposób jak byśmy obsługiwali dowolne urządzenie mobilne wyposażony w system Android.

Oprogramowanie w pełni wykorzystuje technologię LayerCake, która bez większych problemów radzi sobie z płynną emulacją poszczególnych aplikacji napisanych dla architektury ARM (na procesorach x86). W ten sposób możemy swobodnie uruchamiać gry w emulatorze ze wszystkimi włączonymi efektami graficznymi.

Korzystając z emulatora możemy nie tylko grać we wszystkie dostępne gry (Angry Birds itp.), ale również uruchamiać różne aplikacje, synchronizować telefon z systemem Android, zarządzać poszczególnymi zainstalowanymi aplikacjami i kontami użytkownika, a także korzystać z wbudowanego marketu w celu pobrania dodatkowego oprogramowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Łatwe dodawanie i usuwanie aplikacji, nie tnie, miejsce na pliki w 'androidzie'
Reklamy, proporcje okna apki
ocena użytkownika
30.04.2020 10:43 • Recenzja do wersji 4.200.0.1072

Program jest zaprojektowany tak, żeby jego obsługa maksymalnie przypominała urządzenie przenośne. W związku z tym poza rejestracją gracza potrzebujemy konta GooglePlay nie podłączonego do innego urządzenia. Pliki z Windowsa, które są potrzebne w programie, można zaimportować. Apki dodaje się przez sklep lub opcję importu APK. Minusem dla niektórych będzie tutaj duża ilość reklam gier, ale program jest nastawiony na gamerów, więc nie powinno to dziwić. Czasami zdarza się, że program ma problem z prawidłowym ustawieniem proporcji okna apki. Generalnie przyjazny interfejs i sprawne działanie.

działa bardzo wydajnie, nie trzeba się restartować bo działa jako program w windowsie
zwiecha i black screen na intel integra
ocena użytkownika
19.09.2018 10:23 • Recenzja do wersji 4.30.50.1690

Bardzo fajnie działa, ale też bardzo często się wiesza na markowym laptopie z CPU Intel i5 serii 4xx i grafiką wbudowaną Intel HD4000 .
Mam nadzieję że w kolejnych wersjach to poprawią.

w odróżnieniu od natywnych implementacji, jak np. android x86, nie trzeba się restartować do trybu android na zmianę z trybem windows. ten emulator działa po prostu jako program w windows. Mam nadzieję że pojawi się wersja pod Linux, i użyje interfejsu Vulcan .