BlueStacks App Player BlueStacks App Player 4.180.10.1006

Strona główna Windows Emulatory Urządzenia mobilne
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BlueStacks App Player to emulator systemu Android, umożliwiający uruchamianie różnych aplikacji mobilnych w systemach operacyjnych Windows.

Emulator BlueStacks App Player pozwala na błyskawiczne uruchamianie na pełnym ekranie monitora aplikacji, które dostępne są wyłącznie dla systemu Android. Znajdziemy w nim kilkanaście wbudowanych programów i gier, które możemy w łatwy sposób przetestować. Oprócz tego umożliwia pobieranie nowych, dodatkowych aplikacji, w taki sam sposób jak byśmy obsługiwali dowolne urządzenie mobilne wyposażony w system Android.

Oprogramowanie w pełni wykorzystuje technologię LayerCake, która bez większych problemów radzi sobie z płynną emulacją poszczególnych aplikacji napisanych dla architektury ARM (na procesorach x86). W ten sposób możemy swobodnie uruchamiać gry w emulatorze ze wszystkimi włączonymi efektami graficznymi.

Korzystając z emulatora możemy nie tylko grać we wszystkie dostępne gry (Angry Birds itp.), ale również uruchamiać różne aplikacje, synchronizować telefon z systemem Android, zarządzać poszczególnymi zainstalowanymi aplikacjami i kontami użytkownika, a także korzystać z wbudowanego marketu w celu pobrania dodatkowego oprogramowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

działa bardzo wydajnie, nie trzeba się restartować bo działa jako program w windowsie
zwiecha i black screen na intel integra
ocena użytkownika
19.09.2018 10:23 • Recenzja do wersji 4.30.50.1690

Bardzo fajnie działa, ale też bardzo często się wiesza na markowym laptopie z CPU Intel i5 serii 4xx i grafiką wbudowaną Intel HD4000 .
Mam nadzieję że w kolejnych wersjach to poprawią.

w odróżnieniu od natywnych implementacji, jak np. android x86, nie trzeba się restartować do trybu android na zmianę z trybem windows. ten emulator działa po prostu jako program w windows. Mam nadzieję że pojawi się wersja pod Linux, i użyje interfejsu Vulcan .

Darmowy, bezproblemowy
Roota trzeba zrobić ingerując w pliki BlueStacks'a
ocena użytkownika
08.12.2017 22:52 • Recenzja do wersji 3.52.67.1911

Super program, mogę grać w gry ze Sklepu Play na komputerze, a mało tego oszukiwanie w grach stało się łatwiejsze. Teraz nie muszę rootować swojego telefonu, wystarczy, że skorzystam z BlueStacks'a i zapisu w chmurze, co mi się naprawdę bardzo podoba! Jestem zachwycony.