reklama

Bolide Slideshow Creator 2.2 Build 2004

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bolide Slideshow Creator to bezpłatne i bardzo proste w obsłudze narzędzie, z pomocą którego przekształcimy dowolny zbiór fotografii w efektowny pokaz slajdów możliwy do odtworzenia na urządzeniu przenośnym lub stacjonarnym odtwarzaczu DVD.

Praca z programem opiera się na osi czasu, na której to użytkownik umieszcza w wybranej przez siebie kolejności wczytane wcześniej zdjęcia. Dzięki wsparciu mechanizmu "przeciągnij-i-upuść" czynność ta jest bardzo prosta i wygodna, a dodawanie do pokazu slajdów nawet dużej ilości obrazów przebiega wyjątkowo sprawnie. Ponadto użytkownik posiada możliwość dodawania do projektu ścieżki dźwiękowej oraz wyboru przejść pomiędzy poszczególnymi fotografiami, czasu i trybu ich wyświetlania, wyjściowej jakości czy formatu. Nie mogło również zabraknąć funkcji nakładania na obraz tekstu, efektu pan&zoom oraz rotacji poszczególnych zdjęć.

Bolide Slideshow Creator wspiera najpopularniejsze formaty zdjęć (JPG, BMP, ICO, EMF, WMF) i plików audio (MP3, AAC, WMA, M4A, MP4, OGG), dając możliwość eksportu projektu do plików wideo w formatach AVI, MKV, WMV, MP4 i FLV. Rozdzielczość wyjściowego materiału zawierać się może w przedziale od 128x160 do 1920x1080 pikseli.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   38 #5 20.01.2016 14:04

Program rewelacyjny, dodaje fotki z możliwością podkładu muzycznego oraz duzy wybór przejść.

Onia   1 #4 27.12.2013 19:56

Co do tekstu , wystarczy zmniejszać lub zwiększać ramkę na obrazku w którą wpisujemy tekst ... ech te nawyki ...

Onia   1 #3 27.12.2013 19:05

W dalszym ciągu daje szansę temu programowi , jest coraz bardziej dopracowywany , polecam pomimo , że z napisami jest taki problem , jakby nie można było zmienić rozmiaru liter reszta działa bardzo dobrze i na te święta tym właśnie programem zrobiłam kilkadziesiąt multikartek świątecznych ! No , miałam Photostage ... ale go ...

Onia   1 #2 21.09.2013 22:46

Hello! To znowu ja! Spolszczyłam sama , nawet nie było to takie trudne!

Onia   1 #1 25.08.2013 21:38

Warto program przetłumaczyć , jak na razie plus za możliwość zapisania w najpopularniejszych formatach , niewykluczone , że program dołączy do innych darmowych dobrych programów jak np Xnview i wiele innych .

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić