r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Booking.com 16.0.1

Strona główna iOS Podróże i transport Noclegi

Booking.com to oficjalna aplikacja mobilna korzystająca z bogatej bazy serwisu o tej samej nazwie. Pomoże nam w odnalezieniu dogodnego miejsca noclegowego, a czasem także wynajęciu pokoju w niższej cenie.

W jej bazie znajdziemy ponad 750 tysięcy ofert hoteli, apartamentów i innych miejsc noclegowych. Ekran główny aplikacji stanowi wyszukiwarka. Za pomocą kilku kryteriów takich jak: lokalizacja, ilość osób czy też czas pozwala bardzo szybko wyszukać najlepsze oferty. Wyniki możemy bardziej szczegółowo filtrować.

Posiadając konto w serwisie możemy nasze dane, wyniki wyszukiwania i rezerwacje synchronizować pomiędzy różnymi urządzeniami. W wyborze odpowiedniego noclegu mogą pomóc także opinie innych użytkowników.

Aplikacja jak i dostęp do bazy są darmowe. Będą przydatne nie tylko dla osób, które mają już konto w serwisie, ale też w przypadku gdy na szybko szukamy noclegu w naszej okolicy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Wyjazd w góry? Aplikacje i serwisy, z którymi znajdziesz najlepszy nocleg

16
03.01.2016  •  Łukasz Maślanka

Z Nowym Rokiem zima wróciła nawet w tak niezimowych miastach jak Wrocław. Wiadomo jednak, że zima w mieście nie może się równać tej spędzonej w górach. Jadąc zaś w góry, chciałoby się zostać tam jak najdłużej, a to oznacza, że bez noclegu się nie obędzie. W znalezieniu najlepszej propozycji pomoże Wam Internet i aplikacje mobilne. Wybraliśmy najciekawsze strony internetowe oraz programy, dzięki którym łatwo zorganizujecie wyprawę w góry. Przed wyjazdem warto zajrzeć na stronę internetową gór lub miasta, gdzie planujemy wyjechać. Na tych stronach można znaleźć sporo informacji o bazie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.