BotRevolt Free BotRevolt Free

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

BotRevolt Free to darmowe narzędzie, pełniące w systemie funkcję zapory sieciowej. Jego zadaniem jest monitorowanie w czasie rzeczywistym wszystkich połączeń sieciowych i blokowanie tych potencjalnie zagrażających bezpieczeństwu komputera.

Program stanowi doskonałe uzupełnienie standardowego oprogramowania antywirusowego, które nie posiada funkcji zapory sieciowej. Stanowi on dodatkową warstwę ochrony przed takimi szkodnikami jak wirusy, botnety, malware, komponenty szpiegujące i wiele innych. BotRevolt Free analizuje wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące realizowane za pośrednictwem protokołów TCP/UDP/IGMP i w razie wykrycia podejrzanego składniku automatycznie blokuje go. Istnieje oczywiście możliwość ręcznej blokady połączenia z poziomu listy w głównym oknie programu.

Działanie narzędzia opiera się o bazy szkodników dostarczane przez producenta. Zawierają one informacje, na podstawie których później program dokonuje weryfikacji połączeń sieciowych na naszym komputerze. BotRevolt Free jest programem prostym w obsłudze, który działając dyskretnie w zasobniku systemowym nie przeszkadza w codziennym korzystaniu z komputera.

Uwaga!

  • Wersja bezpłatna programu wyświetla reklamę zachęcającą do zakupu pełnej edycji narzędzia, które oferuje dodatkowo automatyczne aktualizacje baz oraz tryb incognito, zabezpieczający użytkownika przed wykradaniem prywatnych danych podczas przeglądania zasobów Internetu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!