BotRevolt Free 1.4.3

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Zapory sieciowe (firewalle)
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BotRevolt Free to darmowe narzędzie, pełniące w systemie funkcję zapory sieciowej. Jego zadaniem jest monitorowanie w czasie rzeczywistym wszystkich połączeń sieciowych i blokowanie tych potencjalnie zagrażających bezpieczeństwu komputera.

Program stanowi doskonałe uzupełnienie standardowego oprogramowania antywirusowego, które nie posiada funkcji zapory sieciowej. Stanowi on dodatkową warstwę ochrony przed takimi szkodnikami jak wirusy, botnety, malware, komponenty szpiegujące i wiele innych. BotRevolt Free analizuje wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące realizowane za pośrednictwem protokołów TCP/UDP/IGMP i w razie wykrycia podejrzanego składniku automatycznie blokuje go. Istnieje oczywiście możliwość ręcznej blokady połączenia z poziomu listy w głównym oknie programu.

Działanie narzędzia opiera się o bazy szkodników dostarczane przez producenta. Zawierają one informacje, na podstawie których później program dokonuje weryfikacji połączeń sieciowych na naszym komputerze. BotRevolt Free jest programem prostym w obsłudze, który działając dyskretnie w zasobniku systemowym nie przeszkadza w codziennym korzystaniu z komputera.

Uwaga!

  • Wersja bezpłatna programu wyświetla reklamę zachęcającą do zakupu pełnej edycji narzędzia, które oferuje dodatkowo automatyczne aktualizacje baz oraz tryb incognito, zabezpieczający użytkownika przed wykradaniem prywatnych danych podczas przeglądania zasobów Internetu.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Manuelito di Alvarezo   7 #6 21.06.2016 19:03

wiecie co, jak jest dobry program to zaraz go ubiją, zobaczcie kiedy była ostatnia aktualizacja

darek719   42 #5 29.10.2015 18:10

działa całkiem dobrze.

  #4 04.11.2014 22:41

@asertywny (niezalogowany): Czy już po teście?

  #3 29.07.2014 12:02

@cephei: Bo to fork PB.

cephei   13 #2 29.07.2014 10:06

To jakos tak wyglada podobnie do PeerBlock.

  #1 29.07.2014 08:46

dodam komentarz jak przetestuję!