Bouncy Pong Bouncy Pong 1.1

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Bouncy Pong to gra zręcznościowa na iPady oraz iPhone'y, w której świetnie odnajdą się zwłaszcza użytkownicy z dużym refleksem.

W grze mamy do dyspozycji kilkadziesiąt plansz. To pokolorowane dość pstrokato prostokąty, które tworzą obszar przypominający labirynt. Musimy przeprowadzić przez niego małą piłkę. Ale należy to robić ostrożnie i z wyczuciem, aby nie spaść na wystające skały lub nie wypaść poza planszę. Wtedy bowiem gra zacznie się od początku.

Sterowanie piłką wymaga dużej wprawy. Prowadzimy ją, klikając lewy i prawy kraniec ekranu urządzenia. Piłeczka bez przerwy podskakuje, trzeba więc mieć sporo refleksu i zwinności, aby trafić w odpowiedni moment na to, aby wskoczyć na wyższy pułap. W Bouncy Pong czeka nas wędrówka przez kolejne odsłony każdej planszy, aż do gwiazdki, której zdobycie oznacza awans. Postępy w grze przyniosą nam też punkty, dzięki którym odblokujemy kolejne piłeczki.

Gra wyświetla reklamy, które potrafią niekiedy zasłonić cały ekran i są dość irytujące. Można je wyłączyć, płacąc ok. 2 dolary.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!