r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Box

Strona główna Android Akcesoria Przechowywanie w chmurze

Box jest aplikacją kliencką usługi chmurowej do przechowywania plików o takiej samej nazwie. Po zalogowaniu do serwisu pozwala na przeglądanie zasobów konta, dokonywanie zmian nazw, pobieranie do pracy offline, upload i edycję plików. Dodatkowe opcje to udostępnienie plików, oraz ich komentowanie.

Aplikacja automatycznie informuje o zmianach zachodzących na koncie, powiadamia więc o tym, że np. przez interfejs webowy umieściliśmy nowe pliki, lub współpracownik edytował plik, który udostępniliśmy. Dla dodatkowej ochrony jest możliwe włączenie autoryzacji poprzez wymaganie oddzielnie ustawionego hasła do aplikacji.

r   e   k   l   a   m   a

Oprócz prostych danych z konta, możliwe jest wyświetlenie w aplikacji lub w ramach oferowanego przez nią widgetu informacji o plikach, które zostały ostatnio zaktualizowane. Aplikacja niestety nie posiada opcji automatycznego przesyłania wykonanych zdjęć do chmury. Możliwe jest natomiast udostępnienie konta dla innych aplikacji, o ile je wspierają.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.