Brawl Stars Brawl Stars 19.111

Strona główna Android Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Brawl Stars to multiplayerowa strzelanka z elementami strategii od twórców Clash of Clans, Clash Royale i Boom Beach.

Produkcja oferuje aż cztery tryby zabawy, takie jak: Gem Grab (dwie trzyosobowe drużyny muszą zebrać określoną liczbę gemów), Showdown (wariacja na temat battle royale, w której samemu lub w duecie staramy się przetrwać), Bounty (dołączamy do jednego z dwóch zespołów, by pokonywać wrogów i zdobywać gwiazdki) oraz Heist (odmiana piłki nożnej dla sześciu graczy podzielonych na dwa zespoły). Brawl Stars oferuje ponadto rozmaite wydarzenia specjalne dla osób preferujący zarówno PvP, jak i PvE.

Brawl Stars umożliwia odblokowywanie nowych bohaterów. Każda postać dysponuje odmiennym wyposażeniem, statystykami oraz umiejętnościami, co pozwala na dostosowanie stylu zabawy do własnych preferencji. Można bowiem atakować wrogów z dystansu, brać udział w bezpośrednich starciach z przeciwnikami, a także korzystać z granatów, bomb i innych gadżetów.

Grę można pobrać zupełnie za darmo, ale podobnie jak w przypadku innych tytułów free-to-play, również w Brawl Stars znajdziemy mikropłatności umożliwiające zakup dodatków za prawdziwe pieniądze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!