Breaking Bad: Criminal Elements Breaking Bad: Criminal Elements 1.23.0.329

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Breaking Bad: Criminal Elements to gra strategiczna, która została oparta na licencji bijącego rekordy popularności serialu emitowanego przez Netflix.

O co tu chodzi?

Rozgrywka w grze Breaking Bad: Criminal Elements oparta jest na czterech filarach: budowanie bazy, rozwijanie własnego laboratorium, rekrutowanie nowych członków ekipy i dystrybuowanie swoich produktów. Gracze muszą więc zajmować się rozmaitymi czynnościami wymagającymi od nich planowania, sprzedawania oraz umiejętnego zarządzania posiadanymi środkami finansowymi. Istotne znaczenie dla przebiegu kampanii ma także walka z konkurencyjnymi dilerami.

Prawie jak w serialu

Breaking Bad: Criminal Elements pozwala rozpocząć swoją karierę u boku doskonale znanego fanom pierwowzoru Waltera White’a i Jessego Pinkmana, którzy dysponują jedynie popsutym kamperem i skradzionym sprzętem chemicznym, ale posiadają niesamowite zdolności, o czym zresztą można było przekonać się, oglądając wspomniany serial.

Free-to-play

Jak nietrudno się domyślić, w Breaking Bad: Criminal Elements obecne są reklamy i mikropłatności. Sama gra jest darmowa, ale sięgając do portfela będziemy w stanie przyśpieszyć postępy osiągane w zabawie. Ceny pakietów z dodatkowymi przedmiotami wahają się w granicach od 4,99 do nawet 529,99 złotych.

Najważniejsze cechy:

  • base builder oparty na serialu Netflixa
  • pomóż znanym bohaterom w rozkręceniu swojego biznesu
  • rekrutuj nowych członków załogi
  • sprzedawaj produkty, zwalczając konkurencję
  • za darmo (reklamy i mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!