r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bromite 63.0.3239.144

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Przeglądarki internetowe

Bromite to przeglądarka bazująca na Chromium, w której znajdziemy dodatki blokujące reklamy i chroniące naszą prywatność. Bromite jest dostępny dla Androida 4 i nowszych spoza sklepu Play.

Blokowanie reklam jest wbudowane na stałe w przeglądarkę i na razie nie ma żadnych możliwości konfiguracji. Ponadto Bromite blokuje śledzenie kliknięć i usuwa Accelerated Mobile Pages z wyników wyszukiwania Google. O prywatność dbają patche z zestawu Inox, z projektu ungoogled-chromium, nochromi i Iridium. Listy blokowanych reklam pochodzą z AdBlock Plus, uBlock, EasyList i EasyPrivacy.

W ustawieniach przeglądarki można zmienić domyślną wyszukiwarkę. Do wyboru mamy Google. Bing, DuckDuckGo (także w wersji Light), StartPage i Onet.pl. Przeglądarka zawiera też kodeki dostępne dla Chromium, otwarte i własnościowe.

W Bromite można zalogować się na konto Google, ale nie wykorzystamy wszystkich możliwości synchronizacji z powodu odcięcia przeglądarki od usług Google'a.

Źródła przeglądarki są dostępne na GitHubie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Przeglądanie stron bez reklam – sprawdź Bromite dla Androida

62
17.01.2018  •  Anna Rymsza

Blokowanie reklam na Androidzie nie należy do prostych, zwłaszcza jeśli urządzenie nie ma odblokowanych uprawnień roota. Można jednak spróbować korzystać z przeglądarki, która ma wbudowane blokowanie reklam – na przykład Bromite. To otwartoźródłowa przeglądarka, bazująca na Chromium, z wbudowanym blokowaniem reklam, ochroną prywatności i możliwością wyboru domyślnej wyszukiwarki. Bromite jest samodzielną przeglądarką, która nie wymaga już żadnych dodatków ani ustawień. W skrócie można powiedzieć, że jest to krewniak projektu NoChromo. Blokowanie reklam jest wbudowane na stałe w…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
guma77   11 #1 20.01.2018 19:35

jak wam to dziala ?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.