r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bulk Image Downloader 5.18.0.0

Strona główna Windows Grafika Inne programy graficzne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bulk Image Downloader to popularne i bardzo skuteczne narzędzie, umożliwiające zautomatyzowane pobieranie grafiki publikowanej na dowolnej stronie internetowej. Z jego pomocą zaoszczędzimy czas, który normalnie poświęcić musielibyśmy na ręczne pobieranie każdego obrazu z osobna.

Galeria programu

Aplikacja stanowi kompleksowe rozwiązanie dla osób, które często pobierają duże ilości grafiki z różnego rodzaju stron internetowych, w tym także serwisów społecznościowych. Pozwala ona wygodnie przeprowadzić analizę podanego adresu URL i pobierać wszystkie lub tylko wybrane przez użytkownika obrazy. Narzędzie oferuje funkcje, które zapisują pliki graficzne w katalogu z tytułem strony, dając przy tym również możliwość definiowania szablonu nazw dla nich.

Bulk Image Downloader oferuje obsługę serwerów proxy, umożliwia wznawianie pobierania, filtrowanie wyszukanych obrazów, integrację z przeglądarką internetową, automatyczne oczyszczanie katalogów z wcześniej pobraną grafiką, ignorowanie wskazanych adresów i obsługuje wielostronicowe galerie ze zdjęciami.

Uwaga!

  • Wersja testowa programu posiada ograniczenie, które umożliwia jednoczesne pobieranie maksymalnie 2 plików graficznych.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #3 01.08.2016 22:24

O dziwo poprawnie współpracuje z większością znanych społecznościówek.

  #2 08.01.2014 15:21

@stasinek: Mihov Picture Downloader - to pikus w porównaniu co potrafi Bulk image Downloader (obsługuje niemalże wszystkie popularne strony)

stasinek   13 #1 12.10.2013 13:59

Mihov Picture Downloader - za darmo, bez limitów

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.