Bulk Image Downloader 5.30.0.0

Strona główna Windows Grafika Inne programy graficzne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bulk Image Downloader to popularne i bardzo skuteczne narzędzie, umożliwiające zautomatyzowane pobieranie grafiki publikowanej na dowolnej stronie internetowej. Z jego pomocą zaoszczędzimy czas, który normalnie poświęcić musielibyśmy na ręczne pobieranie każdego obrazu z osobna.

Aplikacja stanowi kompleksowe rozwiązanie dla osób, które często pobierają duże ilości grafiki z różnego rodzaju stron internetowych, w tym także serwisów społecznościowych. Pozwala ona wygodnie przeprowadzić analizę podanego adresu URL i pobierać wszystkie lub tylko wybrane przez użytkownika obrazy. Narzędzie oferuje funkcje, które zapisują pliki graficzne w katalogu z tytułem strony, dając przy tym również możliwość definiowania szablonu nazw dla nich.

Bulk Image Downloader oferuje obsługę serwerów proxy, umożliwia wznawianie pobierania, filtrowanie wyszukanych obrazów, integrację z przeglądarką internetową, automatyczne oczyszczanie katalogów z wcześniej pobraną grafiką, ignorowanie wskazanych adresów i obsługuje wielostronicowe galerie ze zdjęciami.

Uwaga!

  • Wersja testowa programu posiada ograniczenie, które umożliwia jednoczesne pobieranie maksymalnie 2 plików graficznych.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #3 01.08.2016 22:24

O dziwo poprawnie współpracuje z większością znanych społecznościówek.

  #2 08.01.2014 15:21

@stasinek: Mihov Picture Downloader - to pikus w porównaniu co potrafi Bulk image Downloader (obsługuje niemalże wszystkie popularne strony)

stasinek   13 #1 12.10.2013 13:59

Mihov Picture Downloader - za darmo, bez limitów