Bullet Run na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Bullet Run - wieloosobową, sieciową strzelankę z perspektywy pierwszej osoby utrzymaną w konwencji reality TV show.

Akcja gry toczy się na jednej z 6 specjalnych aren, na których zawodnicy będący zarazem uczestnikami kontrowersyjnego w swej formie programu, walczą ze sobą o sławę, prym, pieniądze i uznanie widzów.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...

Rozpoczynając rozgrywkę przystępujemy do konfiguracji własnej postaci, a następnie wybieramy jeden z dwóch dostępnych trybów, Team Deathmatch lub Dominion, gdzie rywalizację ze sobą może prowadzić do 20 osób jednocześnie. Mecze rozgrywają się w różnych miejscach, począwszy od pustynnych piasków, poprzez puste fabryki, platformy wiertnicze, opuszczone baraki, aż po gęstą dżunglę. Każda z tych lokacji zawiera odrębną mieszaninę wyposażenia, opcji taktycznych oraz stylów gry.

Naszym kluczowym zadaniem w grze, oprócz przetrwania i nieprzerwanej eliminacji wrogich jednostek, jest ciągłe podkręcanie atmosfery czyli "Show" celem zdobycia specjalnych punktów "Heat", za które będziemy mogli unowocześniać swój arsenał oraz odblokowywać dalsze umiejętności.

Bullet Run posiada bardzo dobrą oprawę audiowizualną i w miarę wysoki realizm przebiegu całej akcji gry. Zaawansowana sceneria, rozbudowany system rozwoju postaci i jej wyposażenia, duża dynamika i nieprzewidywalności akcji z pewnością nikomu nie pozwolą nudzić się przy tym tytule.

Grę Bullet Run można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> FPS

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy

Komentarze