Renegade X na weekend

Renegade X na weekend

Renegade X na weekend
Rafał Szramowiat
28.02.2014 18:39

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Renegade X - darmową strzelankę z elementami strategii stanowiącą duchowego spadkobiercę gry Command & Conquer: Renegade z 2002 roku.

Projekt rozwijany od lat, który rozpoczął żywot jako popularna modyfikacja dla Unreal Tournament III ostatecznie postanowiono uniezależnić od wytworu Epic Games i z pomocą pakietu Unreal Development Kit zrobić z niego osobną grę.

Renegade X - Release Date Unveiled

Jakiś czas temu wypuszczono pierwszą część produkcji oddającą nam do dyspozycji kilka emocjonujących misji dla samotnych graczy, a teraz dołożono wreszcie do tego tryb rozgrywki wieloosobowej. Opowiemy się po jednej z dwóch doskonale znanych fanom C&C stron: GDI lub Bractwa NOD walcząc z przeciwnikiem bezpośrednio i starając się zniszczyć jego bazę jednocześnie broniąc własnej.

Każdy obóz składa się z kilku budowli pełniących określoną funkcję. Chcąc przykładowo odciąć wroga od źródła gotówki na rozwój wpierw musimy zniszczymy mu rafinerię, a przy okazji odpowiednio unieszkodliwić ciężarówki dowożące cenne Tiberium. Burząc baraki uniemożliwimy nieprzyjacielowi granie bardziej zaawansowanymi klasami postaci, a bez lotniska nie użyje on w boju pojazdów. Czasem zadanie utrudni automatyczny system obrony, wtedy najpierw warto zlikwidować elektrownię. Pojawiają się też neutralne silosy, których przejęcie da nam dodatkowe środki na rozwój naszej drużyny.

Kasę w grze wydaje się głównie na potężniejsze wyposażenie. Domyślnie w starciach będą brały udział nawet 64 osoby, a do dyspozycji dostaną ponad 30 różnorodnych broni (w tym narzędzie do naprawiania struktur i maszyn) oraz 15 pojazdów. Nie zabraknie także potężnych ataków chociażby przy użyciu bomby atomowej.

Renegade X to wojskowy FPS mocno osadzony we współczesnych realiach wojennych. Posiada bardzo dobrą oprawę audiowizualną i w miarę wysoki realizm zachowań oraz ruchu postaci jak również przebiegu całej akcji gry.

Grę Renegade X można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Strzelanki.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
Retry? na weekend
Retry? na weekend
Rafał Szramowiat
Flickers na weekend
Flickers na weekend
Rafał Szramowiat
Firefall na weekend
Firefall na weekend
Rafał Szramowiat
Trove na weekend
Trove na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Dota 2 na weekend
Dota 2 na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (15)