CA Anti-Virus Plus

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

CA Anti-Virus Plus 2010 (wcześniej znany pod nazwą eTrust EZ Antivirus) to oprogramowanie antywirusowe kierowane głownie do użytkowników domowych. Wbudowane funkcje pozwalają na podstawową ochronę komputera przed różnego rodzaju zagrożeniami.

Program pozwala chronić dane oraz zawartość skrzynki pocztowej przed m.in. wirusami, robakami, trojanami itp., wykrywając zagrożenia na podstawie baz sygnatur, a także analizy heurystycznej. CA Anti-Virus Plus 2010 jest w dużym stopniu zautomatyzowany, co oznacza, że nie musimy martwić się o aktualizację czy też konfigurację poszczególnych elementów programu. Do dyspozycji użytkownika pozostawiono podstawowe funkcje jak np. skaner na żądanie, potrafiący pracować w jednym z kilku trybów, obejmujących podczas działania różne obszary naszego komputera, a także kwarantanne, do której przenoszone są zainfekowane pliki.

Nowa wersja przynosi ze sobą przebudowany i bardziej intuicyjny interfejs graficzny (niestety niedostępny w polskiej wersji językowej), szereg zmian, mających na celu obniżenie ilości zużywanych zasobów systemowych, a także skuteczniejsze mechanizmy wykrywania ukrytych w systemie szkodników oraz funkcję samoczynnego skanowania nośników USB podłączanych do komputera.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!