CCleaner 5.30: lepsza obsługa przeglądarek Microsoftu i dysków SSD

Strona główna Aktualności

O autorze

Ukazała się nowa wersja CCleanera, oznaczona numerem 5.30. W najnowszym wydaniu popularnego programu do porządkowania plików i usuwania tych niechcianych, znajdziemy między innymi skuteczniejszą obsługę przeglądarek Microsoftu i dysków SSD.

W komunikacie o premierze CCleanera 5.30 znalazły się poprawki w usuwaniu ciasteczek zapisanych przez przeglądarkę Edge. Użytkownicy Windowsa, którzy korzystają z Explorera, mogą teraz także korzystać z uaktualnionego mechanizmu sprzątania po Internet Explorerze w wersji 10 i 11.

Uwadze twórców CCleanera nie umknęła premiera Thunderbirda 52 – algorytmy zostały już uaktualnione do skuteczniejszego czyszczenia historii zapisywanej przez tego klienta poczty. Poprawki trafiły również do mechanizmu oczyszczania listy najczęściej używanych plików i lokalizacji w Eksploratorze Windows.

Twórcy programu informują także, że odtąd jego algorytmy rozpoznające dane skuteczniej poradzą sobie z rozpoznawaniem plików na dyskach SSD. Ponadto, jak w każdym kolejnym wydaniu, możemy oczekiwać drobnych poprawek interfejsu oraz optymalizacji, także w procesie aktualizacji.

Najnowszą wersję CCleanera pobrać można z naszej bazy oprogramowania.

© dobreprogramy
s