CCleaner Browser CCleaner Browser 86.0.6404.78

Strona główna Windows Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CCleaner Browser to przeglądarka internetowa wykorzystująca silnik Chromium, którą stworzył zespół odpowiedzialny za oprogramowanie CCleaner – popularne do optymalizacji i czyszczenia komputerów z Windowsem. W przeglądarce położono nacisk na bezpieczeństwo i prywatność podczas korzystania z sieci.

Obsługa programu nie będzie wyzwaniem dla nikogo, kto miał wcześniej styczność z innymi przeglądarkami bazującymi na Chromium, w tym na przykład Google Chrome. Identyczny jest układ kart, zakładek, opcji i większości ustawień.

Nowością jest jednak nowa zakładka wśród opcji, gdzie można skontrolować ustawienia prywatności i bezpieczeństwa, w tym działanie blokera reklam, skryptów śledzących czy możliwości rozpoznawania przeglądarki w sieci. Każda opcja jest wyczerpująco opisana.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!