r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CLZ Music 4.9.1

Strona główna Android Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów

CLZ Music to aplikacja dla kolekcjonerów płyt CD, DVD, winylowych i plików z muzyką. Aplikacja może działać tylko lokalnie lub synchronizować dane z chmurą producenta i innymi programami.

Galeria programu

CLZ Music jest dość prosta. Posiadane płyty można wyszukiwać ręcznie lub skanując ich kody kreskowe. Dane pochodzą z Discogs i własnej bazy producenta. Odnalezione albumy można dodawać do kolekcji lub do listy życzeń.

Kolekcję można przeglądać w postaci miniatur okładek lub listy albumów, z podziałem na różne kryteria – wykonawcę, rok wydania, ocenę, wydawcę, typ, nośnik bądź własne etykiety. Aplikacja daje też możliwość dodawania płyt innych właścicieli i śledzenia pożyczania.

W aplikacji za darmo można przechowywać 100 płyt. Miejsce na kolejne można dokupić. Za darmo można synchronizować dane o kolekcji z chmurą i zapisać dam kopię zapasową, a także umożliwić przeglądanie jej w programie Music Collectorz na Macu lub Windowsie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.