CPix CPix 2.5.1

Strona główna Windows Grafika Przeglądarki graficzne
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CPix to prosta i lekka przeglądarka plików graficznych, charakteryzująca się przede wszystkim wsparciem dla kilku mniej popularnych formatów, w tym MPO, EPL i WBMP. Obsługiwane są również animowane GIF-y oraz pliki TIFF. Nie zabrakło również oczywiście wsparcia dla popularnych JPG, PNG i BMP.

Wszystkie funkcje w interfejsie skrywają się pod opcjami na pasku menu. Wśród nich, kilka ciekawszych ustawień, między innymi opcja zmiany koloru tła w aplikacji, co będzie przydatne, gdy przeglądamy zdjęcia niewypełniające całkowicie okna programu. Inną z kluczowych funkcji jest opcja wykonywania konwersji grafik pomiędzy obsługiwanymi formatami.

Program wyposażono również w podstawowe efekty, które pozwolą sprawdzić jak zdjęcia będą wyglądały w innej kolorystyce. Możliwa jest zmiana nasycenia, jasności i balansu bieli. CPix potrafi również zmienić zdjęcie na skalę szarości lub negatyw.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!