r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CPix 1.3.0

Strona główna Windows Grafika Przeglądarki graficzne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CPix to prosta i lekka przeglądarka plików graficznych, charakteryzująca się przede wszystkim wsparciem dla kilku mniej popularnych formatów, w tym MPO, EPL i WBMP. Obsługiwane są również animowane GIF-y oraz pliki TIFF. Nie zabrakło również oczywiście wsparcia dla popularnych JPG, PNG i BMP.

Galeria programu

Wszystkie funkcje w interfejsie skrywają się pod opcjami na pasku menu. Wśród nich, kilka ciekawszych ustawień, między innymi opcja zmiany koloru tła w aplikacji, co będzie przydatne, gdy przeglądamy zdjęcia niewypełniające całkowicie okna programu. Inną z kluczowych funkcji jest opcja wykonywania konwersji grafik pomiędzy obsługiwanymi formatami.

Program wyposażono również w podstawowe efekty, które pozwolą sprawdzić jak zdjęcia będą wyglądały w innej kolorystyce. Możliwa jest zmiana nasycenia, jasności i balansu bieli. CPix potrafi również zmienić zdjęcie na skalę szarości lub negatyw.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 10.09.2017 22:58

@janusz informatyk (niezalogowany): mpo - Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania - dobry na zimę -)))

  #3 10.09.2017 22:54

@adamo000: Popieram , zwłaszcza 64bit

  #2 31.03.2017 20:43

mpo, wpl, wbmp co to jest?

adamo000   14 #1 31.03.2017 17:55

Nie ma chyba lepszego programu do przeglądania zdjęć jak IrfanView. Ma więcej niż można oczekiwać i uruchamia się błyskawicznie. Czego chcieć więcej?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.