r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Cake Web Browser 1.0.12

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Przeglądarki internetowe

Cake to przeglądarka zaprojektowana od podstaw z myślą o urządzeniach mobilnych. Po uruchomieniu od razu możemy wpisać hasło wyszukiwania, a przeglądarka przekaże je wybranym wyszukiwarkom.

Cake od razu po wpisaniu hasła prezentuje potrzebne treści, bez pośrednictwa strony wyszukiwarki i wybierania na niej kategorii. Na wpisane hasło możemy otrzymać odpowiedzi w postaci stron internetowych, filmów, obrazów, wiadomości i zakupów, a w ustawieniach możemy wybrać wyszukiwarki i ustawić priorytety dla każdej z kategorii. Wyniki można przesuwać po ekranie, a otwierane strony będą od razu załadowane. Cake ma także wbudowane blokowanie reklam, które można włączyć w ustawieniach. Ulubione strony można zapisywać jako zakładki albo udostępniać.

Cake zapisuje historię wyszukiwania, ale ma też tryb incognito. Przeglądarka nie ma typowych kart, ale można w niej pracować w wielu „wątkach” – po jednym na wyszukiwanie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.