Calm Colors - Coloring Book Calm Colors - Coloring Book 1.3

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Calm Colors - Coloring Book to relaksacyjna gra logiczna autorstwa polskiego studia Vivid Games, które znane jest między innymi z Real Boxing, Space Pioneer i Gravity Rider.

Czas na chwilę odpoczynku!

Zgodnie z tym, co sugeruje nazwa, mamy tutaj do czynienia z produkcją, w której kolorujemy obrazy przez numerowanie. Gra różni się jednak od konkurencyjnych tytułów, bowiem chcąc pokolorować dany fragment obrazka musimy dopasować jeden z kształtów widocznych u dołu ekranu do odpowiedniej liczby. Można zatem śmiało powiedzieć, że Calm Colors - Coloring Book to połączenie puzzli z kolorowanką.

Calm Colors - Coloring Book posiada wiele rozmaitych kolorowanek podzielonych na liczne kategorie (codzienne, klejnoty, origami, koty, moda, ptaki, morze i wiele, wiele innych), dzięki którym każdy znajdzie tu coś dla siebie. Niektóre kategorie są dostępne od razu, inne odblokowujemy poprzez oglądanie reklam.

Można grać za darmo, ale…

W grze Calm Colors - Coloring Book znalazły się także mikropłatności i inne warianty cenowe – można kupować klejnoty do wykorzystania podczas rozgrywki lub zdecydować się na subskrypcję. Chcąc zyskać dostęp do całej zawartości aplikacji trzeba wydać niespełna 200 złotych.

Najważniejsze cechy:

  • gra logiczna dla osób w każdym wieku
  • połączenie kolorowanki z puzzlami
  • różne grafiki do wyboru
  • intuicyjne sterowanie
  • free-to-play

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!