r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Capture NX-D 1.4.1

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Capture NX-D to darmowe narzędzie to obróbki zdjęć.

Aplikacja skierowana jest do posiadaczy cyfrowej lustrzanki jednoobiektywowej firmy Nikon, aparatu bezlusterkowego Nikon 1 z wymienną optyką, aparatu kompaktowego COOLPIX rejestrującego zdjęcia w formacie RAW oraz innych aparatów wykorzystujących ten sposób zapisywania fotografii.

Za pomocą Capture NX-D w bardzo szybki i prosty sposób przeprowadzimy retusz zdjęć zapisanych w formacie RAW. Korzysta z natywnych technologii przetwarzania wykorzystując funkcjonalność aparatów firmy Nikon. Dzięki aplikacji zajmiemy się także edycją zdjęć w formatach JPEG oraz TIFF, lecz w tym przypadku mowa jedynie o dostępnie do podstawowych opcji.

Capture NX-D robi użytek z dużych ekranów oraz środowisk wieloekranowych, oddając do dyspozycji użytkownika łatwe w użyciu przesuwne palety. Umożliwia także przeglądanie fotografii w rozmaitych trybach, a nawet porównywanie zdjęć (przed użyciem opcji programu i po retuszu wybranego zdjęcia).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 23.11.2016 09:37

Program przemyślany, świetnie można poprawić zdjęcia, które są nie doświetlone czy mają szumy w wyniku użycia dużego ISO.
Bardzo dobrze opracowane krzywe histogramów. Raz mi się wysypał po poprawianiu 50 zdjęcia, widać autorzy nie przewidzieli, że jakiś polak tyle czasu bez przerwy będzie go używać, mimo to ma plus, gdyż nic nie przepadło po wysypaniu.

Shaki81 MODERATOR BLOGA  38 #2 01.08.2016 22:51

@użytkownik61 (niezalogowany): Bo trzeba się kolego uczyć języków:) A tak na poważnie to na rynku są lepsze programy do pracy z plikami raw, a ten raczej do popularnych nie należy.

  #1 28.05.2016 09:25

Dlaczego Nikon nie polonizuje swoich programów , powinni brać przykład z konkurencji .

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.