Carroll 1.25

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Carroll to niewielkie i bardzo proste w obsłudze narzędzie, którego zadaniem jest zarządzanie rozdzielczością ekranu w komputerze dla każdego konta użytkownika z osobna.

Program Carroll to idealne rozwiązanie w przypadku kiedy z jednego komputera korzysta więcej niż jeden użytkownik i każdy z nich preferuje pracę z inną rozdzielczością. System operacyjny Windows potrafi zapisywać wiele ustawień użytkownika w obrębie jego konta, jednak wśród nich nie ma opcji zapisu zdefiniowanej rozdzielczości ekranu. Problem pojawia się kiedy użytkownicy korzystają z różnych rozdzielczości, przez co podczas każdorazowego uruchomienia swojego konta muszą ją oni zmieniać ręcznie.

Rozwiązaniem tej niedoskonałości Windowsa jest narzędzie Carroll. Pozwala ono każdemu z użytkowników zdefiniować preferowaną rozdzielczość ekranu i co więcej, podczas logowania do swojego konta narzędzie automatycznie zastosuje wskazaną rozdzielczość.

Warto przypomnieć, że program najlepiej sprawdza się podczas pracy z monitorami CRT, w LCD zmiana natywnej rozdzielczości powodować może efekt rozmycia obrazu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!