Nagradzamy najlepszych blogerów stycznia 2015 roku!

Nie pierwszy raz nagradzamy najlepszych blogerów stycznia, po raz pierwszy jednak nagradzamy blogerów za dokonania z 2015 roku. Zasady konkursu Nagradzamy najlepszych blogerów pozostają jednak niezmienne, zmianom uległa jedynie pula nagród, mamy nadzieję, że uznacie tą zmianę za korzystną :)

Dla przypomnienia, od 4 do 10 lutego, każdy aktywny bloger (z min. jednym wpisem opublikowanymi na stronie głównej bloga) oraz każdy aktywny czytelnik (min. 100 komentarzy pod blogowymi wpisami) mógł głosować w plebiscycie na najlepsze wpisy opublikowane na blogu dobrychprogramów w styczniu. Wybieraliście po maksymalnie 3 wpisy z miesiąca, w ten sposób powstała lista najlepszych z najlepszych, czyli "finałowa dziesiątka".

Spośród finalistów redakcyjne jury wybierało 5 zwycięskich wpisów, których autorzy otrzymają jedną z atrakcyjnych nagród do wyboru:

W styczniu większość z Was zapragnęła konkurować z IMGW za pomocą paru płytek i drucików, wpis poświęcony konstruowaniu stacji pogodowej pokonał rywali. Niewiele mniej głosów uzyskał wpis "Intel, DRM i mostek północny..." - choć nie każdego zapewne przekonały tytułowe zapewnienia, że to "całkiem proste" ;) Wpis naczelnego sceptyka - ubraniosceptyka, również nie mógł przejść bez echa, po prostu nie mógł... Spodobała Wam się również wycieczka sentymentalna, przecież wiadomo, że kiedyś komputery miały duszę. W piątce nagrodzonych znalazło się aż dwóch zdeklarowanych techno - sceptyków, autor piątego nagrodzonego wpisu nie wierzy w potęgę eteru, a Wy chętnie go czytaliście :)

Teraz jednak konkretnie, oto lista zwycięzców:

Pozostałe wpisy wybrane przez Czytelników do pierwszej dziesiątki:

Pozostaje jeszcze miły obowiązek wskazania zdobywców nagród dodatkowych. Upominki portalu — wylosowaliśmy spośród wszystkich, którzy wzięli udział w losowaniu, wytypowali choć jeden finałowy wpis i nie otrzymali żadnej nagrody. Szczęśliwcami, do których trafią zestawy gadżetów lub kurtki dobroprogramowe, są: michq, Rafcioś.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy Wam za świetne wpisy i czekamy na więcej! W sprawie wysyłki nagród będziemy kontaktować się drogą mailową (na adresy podane w profilach) w najbliższych dniach. Gratulujemy też autorom wyróżnionych wpisów i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udziału w typowaniu finalistów.

Przypominam, że zostały jeszcze dwa tygodnie by podjąć wyzwanie i powalczyć o tytuł najlepszego blogera lutego. Zachęcamy :)