r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ceneo

Strona główna Android Zakupy Porównywarki cenowe

Ceneo jest oficjalną aplikacją kliencką internetowego serwisu do porównywania cen o takiej samej nazwie. Dzięki aplikacji użytkownik otrzymuje możliwość szybkiego odnalezienia ceny danego produktu w wielu sklepach internetowych.

Użytkownik otrzymuje do dyspozycji wyszukiwarkę, w której może szukać zarówno przez ręczne wpisanie nazwy produktu, jak i skanowanie przez aparat wbudowany w urządzenie jego kodu kreskowego. Ponadto aplikacja zawiera bazę przedmiotów podzieloną na kategorie.

Po odnalezieniu interesującego użytkownika przedmiotu, może on zapoznać się z informacjami na jego temat, w galerii zobaczyć zdjęcia go przedstawiające, zapoznać się z opiniami i ocenami kupujących, a także udostępnić informacje o nim znajomym. W celu ułatwienia wielokrotnego wyszukiwania tego samego produktu użytkownik może skorzystać z opcji przedmiotów ulubionych (schowka).

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Pokemon GO napędza sprzedaż powerbanków

17
26.07.2016  •  Anna Rymsza

Wiele można powiedzieć o Pokemon GO, ale na pewno nie to, że jest energooszczędna. Akumulator przeciętnego smartfonu wystarczy na jakieś 4 godziny grania, a chciałoby się pochodzić więcej, zwłaszcza że pogoda dopisuje. Nic więc dziwnego, że coraz lepiej sprzedają się powerbanki. Ceneo.pl poinformowało nas, że w ciągu ostatnich 15 dni wyjątkowo wzrosło zainteresowanie urządzeniami z tej kategorii i raczej nie chodzi o to, że ludzie masowo zabierają je pod namiot. Od premiery gry sprzedaż dodatkowych akumulatorów skoczyła o 300%, co jest zjawiskiem niespotykanym w poprzednich latach. …

Dziwny ruch Ceneo. Chcesz pomóc psom w schroniskach? Podziel się swoimi danymi (aktualizacja)

39
27.06.2016  •  Łukasz Maślanka

Wakacje to ciężki czas dla zwierząt w schroniskach. O ich los postanowiło zadbać Ceneo, ogłaszając akcję #RekordowaMiska. Klikając w ikonę projektu w aplikacji mobilnej Ceneo, można pomóc nakarmić zwierzaki w schroniskach w kilku miastach Polski: Celestynowie, Koninie, Bydgoszczy, Koszalinie, Chorzowie i Zielonej Górze. Pomysł Ceneo ma jednak swoją gorszą stronę: firma oczekuje od użytkowników, że ujawnią sporo informacji o sobie. Aby wziąć udział w akcji #RekordowaMiska, wystarczy zainstalować aplikację Ceneo na Androida, iOS lub Windows Phone, a następnie kliknąć w okolicznościowy baner.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.