r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ceneo 3.16.2

Strona główna iOS Zakupy Porównywarki cenowe

Ceneo to polska porównywarka cen, dzięki której szykując się do zakupów można zaoszczędzić czas i pieniądze, szybko znajdując produkt w najniższej cenie, czy preferowanej lokalizacji.

Aplikacja posiada prostą wyszukiwarkę zwracającą listę produktów pasujących do zapytania oraz przeglądarkę produktów według kategorii. Ponadto obserwując wynik poszukiwań można dodatkowo zwiększyć szansę znalezienia interesującego nas produktu, poprzez zawężenie zwracanych wyników, wybierając dodatkowe kryteria (maksymalna cena, lokalizacja sklepu, czy konkretne cechy przedmiotu).

Na uwagę zasługuje funkcja skanowania kodów kreskowych. Dzięki niej można np. sprawdzić, czy cena oglądanego właśnie w sklepie przedmiotu mieści się w granicach rozsądku oraz przejrzeć opinie dotyczące jakości produktu, który przykuł naszą uwagę (odradzamy badanie przedmiotów już zakupionych ;)).

Choć aplikacja nie zachwyca wizualną oprawą i ergonomią, główne jej zadanie, czyli udostępnienie funkcji serwisu internetowego, jest realizowane bez zarzutu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dziwny ruch Ceneo. Chcesz pomóc psom w schroniskach? Podziel się swoimi danymi (aktualizacja)

39
27.06.2016  •  Łukasz Maślanka

Wakacje to ciężki czas dla zwierząt w schroniskach. O ich los postanowiło zadbać Ceneo, ogłaszając akcję #RekordowaMiska. Klikając w ikonę projektu w aplikacji mobilnej Ceneo, można pomóc nakarmić zwierzaki w schroniskach w kilku miastach Polski: Celestynowie, Koninie, Bydgoszczy, Koszalinie, Chorzowie i Zielonej Górze. Pomysł Ceneo ma jednak swoją gorszą stronę: firma oczekuje od użytkowników, że ujawnią sporo informacji o sobie. Aby wziąć udział w akcji #RekordowaMiska, wystarczy zainstalować aplikację Ceneo na Androida, iOS lub Windows Phone, a następnie kliknąć w okolicznościowy baner.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.