Change MAC Address Change MAC Address 21.02

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Change MAC Address pozwala w prosty sposób zarządzać unikatowym adresem MAC karty sieciowej, który nadawany jest producenta podczas produkcji urządzenia.

Kluczowe funkcje programu to podgląd wspomnianego adresu MAC, jego zastępowanie dowolną wartością, generowanie losowego adresu, a także ustawianie adresu MAC ze zmianą lub bez zmiany producenta. Nowy adres MAC aktywowany jest automatycznie po zapisaniu zmian w narzędziu i przywrócony może być do wartości domyślnych za pośrednictwem kilku kliknięć myszką.

Change MAC Address wspiera zarówno przewodowe, jak również bezprzewodowe układy większości popularnych producentów. Z jego pomocą zmodyfikujemy również adres MAC interfejsu bluetooth wbudowanego w laptopie. Narzędzie potrafi dostarczać informacje na temat konfiguracji tych urządzeń (adres IP, maska, adresy serwerów DHCP i DNS).

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 10 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!