Changelogs Changelogs 1.1.2-release

Strona główna Android Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Changelogs to aplikacja, która pozwala sprawdzić, jakie nowości pojawiły się w zaktualizowanych programach zainstalowanych na smartfonie lub tablecie.

Często zdarza się, że użytkownicy szukają informacji o tym, jakie nowe funkcje dodano do programów, z których korzystają i których aktualizacje pobrali na swoje urządzenie z Androidem. Te dane są jednak opisane mało przystępnie i nie jest łatwo je znaleźć. Ten problem ma rozwiązać aplikacja Changelogs.

Po zainstalowaniu, program wyświetli listę wszystkich aplikacji dostępnych na urządzeniu, wraz z datą ostatniej aktualizacji każdej z nich oraz informacjami, co nowego zostało wprowadzone przez jej twórców. Programy możemy filtrować wg nazwy, daty aktualizacji lub dostępności nowej wersji do pobrania, a informacje o nich uzupełnione odnośnikiem do sklepu Google Play, skrótem do uruchomienia danego programu oraz odinstalowania go.

W aplikacji Changelogs zdarza się, że brakuje informacji o danym programie. To wynika z ograniczeń ustalonych w google'owym API. Należy brać to pod uwagę, korzystając z programu Changelogs.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!