r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Chrome Delight 1.0.21

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek

Chrome Delight to dodatek do Google Chrome, dzięki któremu po uruchomieniu nowej karty w przeglądarce, każdorazowo zobaczymy krótką, zapętloną animację poklatkową interesującego krajobrazu. Dostępny jest także podgląd pogody oraz skróty do aplikacji, historii czy zakładek.

Rozszerzenie w zasadzie nie wymaga do działania żadnej konfiguracji, ale zainteresowane osoby mają możliwość skorzystania z kilku kluczowych ustawień. Przede wszystkim można w nich ustawić miejscowość, której dotyczyć będzie pogoda, ale także wpłynąć na wygląd okna nowej karty.

W razie potrzeby można bowiem na przykład całkowicie wyłączyć paski skrótów i pogodę, zaś domyślną animację pozbawić autoodtwarzania, przez co zamiast filmu prezentowana będzie tylko jego pierwsza klatka, a więc zdjęcie. Warto dodać, iż animacje są szybko ładowane, przez co dodatek nie sprawia wrażenia ociężałego.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Jak zmienić wygląd nowej karty w Chrome? Oto 9 przydatnych dodatków

36
17.06.2017  •  Oskar Ziomek

Otwieranie nowej karty w przeglądarce internetowej nie musi się wiązać z codziennie tym samym, monotonnym widokiem najczęściej odwiedzanych stron i wyszukiwarki Google. Choć jest to rozwiązanie, które może okazywać się dla wielu praktyczne, warto wiedzieć, iż dzięki licznym dodatkom zawartość nowej karty (która może być przecież także stroną startową), można tak spersonalizować, by dostarczała interesujących lub zabawnych treści poszerzających nasze horyzonty. By ułatwić wybór spośród wielu propozycji w sklepie, poniżej przedstawiamy kilka naszym zdaniem ciekawych rozszerzeń do Google Chrome…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.