Cinema 4D Cinema 4D R23.110

Strona główna Mac Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program

Cinema 4D to zaawansowany program do tworzenia grafiki 3D, uchodzący za łatwy do opanowania i dający szerokie możliwości. Program nadaje się zarówno do nauki, jak i dla zaawansowanych artystów.

Interfejs Cinema 4D został tak zaprojektowany, by narzędzia były logicznie poukładane, a operacje łatwe do opanowania. Program można też łatwo dostosować do swoich potrzeb. Nie zabrakło rozbudowanego systemu pomocy i bogactwa materiałów szkoleniowych.

Projekty tworzone w Cinema 4D są bardzo elastyczne. Program pozwala pracować w sposób niedestruktywny, co pozwala wprowadzać poprawki „na ostatnią chwilę” bez potrzeby przerabiania całego projektu. Znajdziemy tu możliwość projektowania parametrycznego, proceduralne shadery, obsługę tekstur i wiele narzędzi, które pozwalają szybko osiągnąć imponujące efekty.

Cinema 4D w wersji próbnej można używać przez 42 dni bez ograniczeń – wystarczy zarejestrować swoją kopię, by uzyskać dostęp do zapisywania projektów, renderów i plików montażowych. Ten sam plik instalacyjny pozwala przetestować edycje Studio, Prime, Visualize i Broadcast, różniące się nieznacznie możliwościami i przeznaczeniem, a także moduł Body Paint do teksturowania i rzeźbienia. Po zakończeniu czasu na testy program przestanie zapisywać projekty.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!