Clearsight Antivirus Clearsight Antivirus 5.0.25

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Clearsight Antivirus to nowoczesny program antywirusowy z systemem ochrony w czasie rzeczywistym oferującym dostęp do zaawansowanej technologii.

Opisywane narzędzie pozwoli ochronić komputer użytkownika przed licznymi zagrożeniami płynącymi z sieci podczas codziennego korzystania. Clearsight Antivirus radzi sobie z wykrywaniem i usuwaniem złośliwego oprogramowania, programów szpiegujących i innych, szeroko pojętych wirusów nie tylko na dysku twardym peceta, ale i urządzeniach komunikujących się z nim przez USB (np. pendrive). Jednocześnie autorzy zadbali o filtr, który uniemożliwia wejście na podejrzane strony internetowe.

Clearsight Antivirus w minimalnym stopniu angażuje uwagę osoby zasiadającej przed monitorem, gdyż uruchamia się w zasobniku systemowym. Z tego miejsca zyskujemy dostęp do niewielkiego interfejsu z poziomu którego wykonamy szereg niezbędnych operacji, takich jak włączanie/wyłączanie ochrony, skanowanie (cztery tryby pracy) czy aktualizacja bazy wirusów.

Aby móc skorzystać z próbnej wersji Clearsight Antivirus należy wypełnić formularz znajdujący się na oficjalnej stronie aplikacji, podając imię i nazwisko oraz adres e-mail, na który otrzymamy link do pobrania oraz kod aktywacyjny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!