r   e   k   l   a   m   a
reklama

Clearsight Antivirus 5.0.14

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Clearsight Antivirus to nowoczesny program antywirusowy z systemem ochrony w czasie rzeczywistym oferującym dostęp do zaawansowanej technologii.

Opisywane narzędzie pozwoli ochronić komputer użytkownika przed licznymi zagrożeniami płynącymi z sieci podczas codziennego korzystania. Clearsight Antivirus radzi sobie z wykrywaniem i usuwaniem złośliwego oprogramowania, programów szpiegujących i innych, szeroko pojętych wirusów nie tylko na dysku twardym peceta, ale i urządzeniach komunikujących się z nim przez USB (np. pendrive). Jednocześnie autorzy zadbali o filtr, który uniemożliwia wejście na podejrzane strony internetowe.

Clearsight Antivirus w minimalnym stopniu angażuje uwagę osoby zasiadającej przed monitorem, gdyż uruchamia się w zasobniku systemowym. Z tego miejsca zyskujemy dostęp do niewielkiego interfejsu z poziomu którego wykonamy szereg niezbędnych operacji, takich jak włączanie/wyłączanie ochrony, skanowanie (cztery tryby pracy) czy aktualizacja bazy wirusów.

Aby móc skorzystać z próbnej wersji Clearsight Antivirus należy wypełnić formularz znajdujący się na oficjalnej stronie aplikacji, podając imię i nazwisko oraz adres e-mail, na który otrzymamy link do pobrania oraz kod aktywacyjny.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
cameleon06   8 #4 17.04.2018 21:55

Skoro pisze, że " bezpłatny " , to dlaczego w opisie jest podane " Aby móc skorzystać z próbnej wersji Clearsight Antivirus ... " A więc w końcu jaki to program : bezpłatny czy próbny ? Nie wprowadzajcie w błąd ludzi.

  #3 08.02.2018 14:51

Dla mnie także bardzo ważne jest jak się dany program odinstalowuje gdyby była tak potrzeba a konkretnie czy bezboleśnie i dokładnie ,całkowicie ? Czekam na hard testerów programów którzy powiedzą trochę więcej o Clearsight bo zapowiada się ciekawie .

ogórkowy   8 #2 05.02.2018 20:23

podobny do bitdefendera z wyglądu

  #1 05.02.2018 16:55

Na silniku Sophosa - może być zasobożerny ...

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNajsłynniejsze kanały na YouTubie. W Polsce często nieznane