reklama

Clearsight Antivirus 5.0.25

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Clearsight Antivirus to nowoczesny program antywirusowy z systemem ochrony w czasie rzeczywistym oferującym dostęp do zaawansowanej technologii.

Opisywane narzędzie pozwoli ochronić komputer użytkownika przed licznymi zagrożeniami płynącymi z sieci podczas codziennego korzystania. Clearsight Antivirus radzi sobie z wykrywaniem i usuwaniem złośliwego oprogramowania, programów szpiegujących i innych, szeroko pojętych wirusów nie tylko na dysku twardym peceta, ale i urządzeniach komunikujących się z nim przez USB (np. pendrive). Jednocześnie autorzy zadbali o filtr, który uniemożliwia wejście na podejrzane strony internetowe.

Clearsight Antivirus w minimalnym stopniu angażuje uwagę osoby zasiadającej przed monitorem, gdyż uruchamia się w zasobniku systemowym. Z tego miejsca zyskujemy dostęp do niewielkiego interfejsu z poziomu którego wykonamy szereg niezbędnych operacji, takich jak włączanie/wyłączanie ochrony, skanowanie (cztery tryby pracy) czy aktualizacja bazy wirusów.

Aby móc skorzystać z próbnej wersji Clearsight Antivirus należy wypełnić formularz znajdujący się na oficjalnej stronie aplikacji, podając imię i nazwisko oraz adres e-mail, na który otrzymamy link do pobrania oraz kod aktywacyjny.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 22.07.2018 20:17

Większość programów darmowych coś od nas wymaga np.podania adresu zwrotnego w celu otrzymania kodu aktywacyjnego lub od czasu do czasu jakiejś reklamy , rabatów , ankiety lub zachęty do zakupu innych produktów .Nie widzę tu żadnej sensacji bo takie są prawa marketingowe i sposoby wyeksponowania swojego produktu poprzez reklamę lub darmowy albo okresowy trial. Bezpłatny czy próbny to kwestia interpretacji bezpłatności w zależności do podanego okresu użytkowania programu ,więc dla jednych bezpłatny będzie dożywotnio a dla innych miesiąc czy dwa a może i pół roku . Bardziej pasuje okresowo bezpłatny , w celu przetestowania próbny . Trzeba też wziąć pod uwagę to ,że darmowe programy są z reguły okrojone i mają mniej funkcji ochronnych w przeciwieństwie do płatnych antywirusów .

cameleon06   8 #4 17.04.2018 21:55

Skoro pisze, że " bezpłatny " , to dlaczego w opisie jest podane " Aby móc skorzystać z próbnej wersji Clearsight Antivirus ... " A więc w końcu jaki to program : bezpłatny czy próbny ? Nie wprowadzajcie w błąd ludzi.

  #3 08.02.2018 14:51

Dla mnie także bardzo ważne jest jak się dany program odinstalowuje gdyby była tak potrzeba a konkretnie czy bezboleśnie i dokładnie ,całkowicie ? Czekam na hard testerów programów którzy powiedzą trochę więcej o Clearsight bo zapowiada się ciekawie .

ogórkowy   8 #2 05.02.2018 20:23

podobny do bitdefendera z wyglądu

  #1 05.02.2018 16:55

Na silniku Sophosa - może być zasobożerny ...

reklama