r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ClickUp: Productivity Platform 1.0.150

Strona główna Android Biuro i firma Praca grupowa

ClickUp to klient usługi o tej samej nazwie, która pozwala zarządzać projektami, a więc dzielić zadania niezbędne do wykonania w ich ramach pomiędzy kolejnych uczestników.

Galeria programu

Świetnie sprawdzi się przede wszystkim w sytuacjach, kiedy każda osoba w firmie zaangażowana jest w kilka projektów i ma różne terminy na wykonanie danych czynności. Aplikacja pozwala wyświetlać wszystkie zadania z podziałem na przypisane projekty czy osoby. Do każdego elementu można dodawać dodatkowe komentarze, opisy oraz pliki.

Program jest rozbudowany i w pierwszym kontakcie sprawia wrażenie skomplikowanego w obsłudze. Na ekranie widocznych jest naraz wiele elementów, co stanowi przeciwieństwo choćby popularnego w tej dziedzinie Trello. Aby szybko obsługiwać program trzeba będzie najpierw dobrze poznać jego możliwości.

Uwaga!

Aby korzystać z aplikacji konieczne jest zarejestrowanie się przy pomocy adresu e-mail oraz zweryfikowanie numeru kontaktowego (na podany numer wysyłany jest kod w formie wiadomości SMS).

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Programy dla studentów: planowanie i organizacja pracy

38
OPROGRAMOWANIE 08.11.2017 | Magdalena Łachacz (Prynne)

Jako że początek roku akademickiego już dawno za nami i nadchodzi czas wdrożenia się w czynności akademickie, proponujemy cykl artykułów poświęconych programom przydatnym w pracy naukowej. Pierwsze zajęcia, jak zawsze - organizacyjne. W związku z tym, zamiast sylabusa, garść oczywistych prawd objawionych. Pierwsza: na pisanie tekstu naukowego oraz na sam proces nauki warto patrzeć jak na ciekawe oraz kreatywne zadanie do wykonania. Druga: jak każdą pracę i tę można podzielić na pośrednie etapy, co sprawi, że lepiej będziemy organizować swój czas oraz kontrolować postępy. Trzecia: jest mnóstwo…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.