Clover 3.4.5

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Clover to niewielkie narzędzie, które rozszerza Eksplorator Windows o obsługę mechanizmu kart znanego z przeglądarek internetowych. Z jego pomocą możliwa staje się praca z wieloma folderami czy archiwami ZIP w jednym standardowym oknie.

Narzędzie w pełni integruje się z powłoką Windows, pozwalając użytkownikowi na wykonywanie wielu przydatnych operacji na kartach reprezentujących różne lokalizacje w systemie lub na dysku lokalnym. Wśród możliwości tego niewielkiego rozszerzenia znajdziemy przydatną funkcję przypinania wybranych kart, ich duplikowania, zamykania wszystkich kart poza aktywną oraz przywracania wcześniej zamkniętych.

Ponadto Clover oferuje możliwość tworzenia listy zakładek, na które dodać możemy np. karty z często wykorzystywanymi folderami. Narzędzie obsługuje również skróty klawiszowe dodatkowo usprawniające pracę z kartami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Taby, Zakładki (Export/Import), Szybkość działania
Chiński instalator, Antywirus alert
ocena użytkownika

Bez tej aplikacji nie jest możliwa komfortowa praca w środowisku Windows. Korzystam z niej już od wielu, wielu lat (od pierwszych wersji), na początku z stabilnością było bardzo kiepsko od dwóch lat stabilność 100%.
Polecam z czystym sumieniem.

12.02.2018 15:38 | Recenzja do wersji 3.4.1
X
JĘZYK CHIŃSKI, CHIŃSKI INSTALATOR, antivirus alert, na win10 wygląda fatalnie
ocena użytkownika

Usłyszałem o tym oprogramowaniu w pracy, a jak to chciałem ściągnąć, to się przeraziłem. Już na stronie producenta dobry antywirus krzyczał o potencjalnie niechcianej aplikacji i bez jego wyłączenia nie mogłem nawet tego ściągnąć, po mimo ignorowania, a więc na bank coś w tym siedzi. Po uruchomieniu instalatora przeraziłem się jeszcze bardziej, bo cały po chińsku i nie wiadomo co zaznaczyć, albo raczej czego nie zaznaczyć, aby nie zainstalować syfu. Po instalacji pomyślałem, że pewnie jest możliwość zmiany języka - niestety nie ma. Po raz trzeci się przeraziłem, bo na Windows 10 wygląda to jak kupa prawdę mówiąc niszczy oryginalnego explorera. Nie polecam!

04.08.2016 21:20 | Recenzja do wersji 3.1.0.07222