Clover Clover 3.5.2

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Clover to niewielkie narzędzie, które rozszerza Eksplorator Windows o obsługę mechanizmu kart znanego z przeglądarek internetowych. Z jego pomocą możliwa staje się praca z wieloma folderami czy archiwami ZIP w jednym standardowym oknie.

Narzędzie w pełni integruje się z powłoką Windows, pozwalając użytkownikowi na wykonywanie wielu przydatnych operacji na kartach reprezentujących różne lokalizacje w systemie lub na dysku lokalnym. Wśród możliwości tego niewielkiego rozszerzenia znajdziemy przydatną funkcję przypinania wybranych kart, ich duplikowania, zamykania wszystkich kart poza aktywną oraz przywracania wcześniej zamkniętych.

Ponadto Clover oferuje możliwość tworzenia listy zakładek, na które dodać możemy np. karty z często wykorzystywanymi folderami. Narzędzie obsługuje również skróty klawiszowe dodatkowo usprawniające pracę z kartami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Taby, Zakładki (Export/Import), Szybkość działania
Chiński instalator, Antywirus alert
ocena użytkownika
12.02.2018 15:38 • Recenzja do wersji 3.4.1

Bez tej aplikacji nie jest możliwa komfortowa praca w środowisku Windows. Korzystam z niej już od wielu, wielu lat (od pierwszych wersji), na początku z stabilnością było bardzo kiepsko od dwóch lat stabilność 100%.
Polecam z czystym sumieniem.

Karty, estetyka, porzytek.
Bardzo wysoka awaryjność, oraz częste crashowanie się aplikacji.
ocena użytkownika
22.10.2015 03:50 • Recenzja do wersji 3.0.406

Clover to program, pozwalający zamienić zwyczajny, nudny eksplorator windows, na otwieranie kart, zamiast okien, znanych z przeglądarek internetowych.

Bardzo polecę ten program użytkownikom Windows'a 8, ponieważ na tym Windowsie program działał bez zarzutów. Niestety w przypadku Windows'a 7, nie jest tak kolorowo. Zdarzają się zacięcia, crashe, czasami trzeba resetować komputer, ponieważ łaskawy Clover w ogóle nie chce się włączyć...

Producent wzbogacił program o możliwość dodania zakładek, a nawet zmienienia motywów (tak jak w przypadku Google Chrome)