CodeCamp w Krakowie

Strona główna Aktualności

O autorze

7 czerwca w Krakowie odbędzie CodeCamp - konferencja o tematyce .NET, organizowana "przez programistów dla programistów". Konferencje z cyklu CodeCamp odbywają się na całym świecie, krakowska impreza będzie pierwszą w Polsce.

Podczas całego dnia konferencji odbędzie się szereg sesji technicznych, które poprowadzą: Chris Koenig - Developer Evangelist w firmie Microsoft, Tadeusz Golonka - pełniący w Polsce honorową funkcję Microsoft Regional Director, Grzegorz Stolecki - współautor systemu BI Optima Controlling nagrodzonego przez Microsoft w konkursie "Bądź gotowy na SQL Server 2005", Bartek Pampuch - MVP w kategorii Visual Developer - Team System oraz Geal Fraiteur - autor narzędzia wspierającego programowanie aspektowe w .NET Framework PostSharp. Zakres tematyczny obejmuje: Visual Studio 2008, C#, ASP.NET, PostSharp, AOP, SQL Server 2008, BI, Agile i Scrum.

CodeCamp będzie jednak nie tylko zdobycia wiedzy ale także możliwością spotkania w gronie profesjonalistów i pasjonatów, dyskusji i nawiązania nowych znajomości. Podczas nieformalnych spotkań pomiędzy sesjami, będzie można wziąć także udział w licznych konkursach. Warto dodać że przy okazji konferencji organizowany jest ogólnopolski konkurs programistyczny Piłkarzyki, który spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. W pierwszej turze wystartowało 13 osób które nadesłały 26 zawodników. Druga tura zakończy się 5 czerwca, a wyniki zostaną podane podczas konferencji.

Konferencja organizowana jest przez Krakowską Grupę Deweloperów .NET, grupę .NET na Politechnice Krakowskiej, Wrocławską Grupę .NET, stowarzyszenie Coworking Kraków oraz "silnągrupę". Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym wydarzenia.

Krakowski CodeCamp odbędzie się w sali konferencyjnej "Kotłownia" na terenie Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24. Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja (możliwa tylko do 4 czerwca lub do wyczerpania się puli miejsc). Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie codecamp.pl.

© dobreprogramy