Coffitivity Coffitivity 1.0.2

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Relaks i koncentracja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Coffitivity to aplikacja na smartfony oraz tablety z Androidem, która ma wspierać produktywność osób z niej korzystających. Program emituje dźwięki, które odzwierciedlają te płynące w realnym środowisku.

Program jest bardzo skromny, jeśli chodzi o liczbę zawartych w nim funkcji. Na ekranie aplikacji wyświetlają się trzy przyciski, z których każdy odnosi się do innego dźwięku. To gwar panujący w kawiarni, specyficzny szmer panujący w lunch roomach lub w restauracjach oraz odgłosy panujące na sali wykładowej. Możemy włączać lub zatrzymywać nagranie, a także przełączać się między poszczególnymi plikami dźwiękowymi. Dodatkowe dźwięki można zaś znaleźć na stronie internetowej aplikacji.

Jak twierdzą autorzy programu, badania naukowe dowodzą, iż dźwięki płynące z kawiarni, restauracji lub innych miejsc, gdzie panuje typowo miejski gwar, pozwalają skupić się na pracy i wzmagają produktywność. Stąd pomysł na stworzenie aplikacji Coffitivity. Czy ta opinia się sprawdzi, to ocenią sami użytkownicy programu. Szkoda jedynie, że jego twórcy nie zadbali o jakość emitowanego dźwięku, bo jest on co najwyżej przeciętny, a gdy zwiększyć nieco głośność w urządzeniu, staje się też irytujący.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!