Color Switch Color Switch 10.60

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Color Switch to prosta, ale wciągająca gra zręcznościowa. Sterujemy w niej kolorowymi kulkami, pokonując przeszkody na kolejnych planszach. W aplikacji znajdziemy kilkanaście trybów rozgrywki.

W Color Switch dostajemy do dyspozycji blisko 1000 poziomów na 12 różnych planszach. Są to zarówno proste rozgrywki (np. przeprowadzenie kulki do mety przez tor przeszkód, złożony z wirujących okręgów) przez całkiem skomplikowane (np. prowadzenie naszej kulki przez planszę, na której widoczny jest tylko jej środek, a pozostałe elementy są wygaszone). Gra łączy elementy zręcznościowe z logicznymi. Trzeba bowiem nie tylko sprawnie sterować naszą kulką, aby nie uderzyć w element o innym kolorze (zarówno nasza kulka, jak też przeszkody, w trakcie zabawy przez cały czas zmieniają kolorystykę), by dotrzeć do mety, ale też tak planować ruchy, by zdobywać widoczne na planszach gwiazdy. Dzięki temu będziemy mogli odblokowywać kolejne poziomy rozgrywki.

Gra jest dostępna za darmo, ale wyświetla reklamy. Można je wyłączyć, korzystając z modułu mikropłatności. To wydatek ok. 12 zł. Z kolei za ok. 30 zł kupimy pakiet premium, który wyłączy reklamy, da dostęp do wszystkich poziomów w grze, a gwiazdki zdobywane na planszach będą liczone podwójnie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!