r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Color Switch 10.60

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe

Color Switch to prosta, ale wciągająca gra zręcznościowa. Sterujemy w niej kolorowymi kulkami, pokonując przeszkody na kolejnych planszach. W aplikacji znajdziemy kilkanaście trybów rozgrywki.

W Color Switch dostajemy do dyspozycji blisko 1000 poziomów na 12 różnych planszach. Są to zarówno proste rozgrywki (np. przeprowadzenie kulki do mety przez tor przeszkód, złożony z wirujących okręgów) przez całkiem skomplikowane (np. prowadzenie naszej kulki przez planszę, na której widoczny jest tylko jej środek, a pozostałe elementy są wygaszone). Gra łączy elementy zręcznościowe z logicznymi. Trzeba bowiem nie tylko sprawnie sterować naszą kulką, aby nie uderzyć w element o innym kolorze (zarówno nasza kulka, jak też przeszkody, w trakcie zabawy przez cały czas zmieniają kolorystykę), by dotrzeć do mety, ale też tak planować ruchy, by zdobywać widoczne na planszach gwiazdy. Dzięki temu będziemy mogli odblokowywać kolejne poziomy rozgrywki.

r   e   k   l   a   m   a

Gra jest dostępna za darmo, ale wyświetla reklamy. Można je wyłączyć, korzystając z modułu mikropłatności. To wydatek ok. 12 zł. Z kolei za ok. 30 zł kupimy pakiet premium, który wyłączy reklamy, da dostęp do wszystkich poziomów w grze, a gwiazdki zdobywane na planszach będą liczone podwójnie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

W Color Switch teraz zagrasz także w przeglądarce #prasówka

0
ROZRYWKA 05.05.2016 | Adam Golański

Cross-platformowy wydawca gier Poki ogłosił, że będzie współpracować z Davidem Reichelt, twórcą niezwykle popularnej gry mobilnej Color Switch. Wspólnie wprowadzą oni grę, która została pobrana ponad 75 milion razy, aby stała się ona swobodnie dostępna dla milionów użytkowników internetu na całym świecie. Color Switch jest dostępny w Sieci wyłącznie za pośrednictwem Poki Publishing. Poki Publishing jest najnowszą usługą Poki; jest to platforma która umożliwia twórcom gier publikowanie i testowanie ich gier oraz zdobywanie wiedzy na temat ich wydajności i dochodów. Współzałożyciel Poki,…

7 gier na majówkę, z którymi nie będziecie się nudzić

31
ROZRYWKA 29.04.2016 | Łukasz Maślanka

Długi majowy weekend to dobry czas, by oddać się lenistwu, a przy okazji sprawdzić, co w świecie gier mobilnych piszczy. Jeśli nie macie pomysłu na to, jaką grę zainstalować na ten czas na smartfonie lub tablecie, przygotowaliśmy dla Was poradnik. Znajdziecie w nim tytuły, które powinny wystarczyć na długie godziny zabawy. Altos Adventure To gra, która zrobiła furorę wśród posiadaczy iPhoneów. Gdy więc pojawiła się także na urządzenia z Androidem, było niemal pewne, że oczaruje również posiadaczy smartfonów z systemem operacyjnym od Google. Tak też się stało, czego najlepszym dowodem są…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.