Comarch Roadshow na uczelniach wyższych

Strona główna Aktualności

O autorze

Comarch rozpoczyna program rekrutacyjny, skierowany do studentów i absolwentów uczelni wyższych w całej Polsce. Specjaliści Comarch odwiedzą 16 uczelni w 7 miastach w Polsce i za granicą. Cykl spotkań przewiduje prezentacje najnowszych rozwiązań IT, dyskusje z ekspertami z Comarch, którzy już odnieśli sukces oraz prezentację Programu Staży 2006 i ofert zatrudnienia w Comarch. Pierwsze spotkania już we wtorek 25 kwietnia w Poznaniu oraz dzień później w Krakowie.

Kampanię kierujemy do studentów i absolwentów kierunków informatycznych lub pokrewnych. Naszym celem jest dzielenie się wiedzą z zakresu nowoczesnych technologii oraz nawiązanie współpracy z osobami, które chcą zrobić błyskotliwą karierę w branży IT. Oprócz informacji o programie stażowym i ofertach pracy, szczególnie cenna będzie dla nich możliwość rozmowy i podzielenia się doświadczeniami z rówieśnikami, którzy już odnieśli sukces pracując w Comarch. - mówi Marzena Młynarczyk-Rzepa, koordynator projektu Comarch Roadshow.

Comarch Roadshow obejmuje spotkania 25 kwietnia w Poznaniu (Politechnika i Uniwersytet im. Adama Mickiewicza), 26 kwietnia w Krakowie (Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Jagielloński) i Łodzi (Politechnika), 15 maja w Warszawie (SGH), 17 maja we Wrocławiu (Politechnika), 22-23 maja w Gdańsku podczas targów pracy organizowanych przez Politechnikę Gdańską oraz w Wilnie. Więcej informacji o akcji oraz szczegółowy harmonogram spotkań na stronie www.comarch.pl

© dobreprogramy
s