Cooklet App 1.2

Strona główna Windows Dom Książki kucharskie
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Cooklet App to interaktywna książka kucharska tworzona przez użytkowników serwisu Cooklet.com. Program poza funkcją przeglądania przepisów pozwala również na ich komentowanie, dodawanie oraz udostępnianie własnych przepisów innym użytkownikom aplikacji, sporządzanie listy zakupów i wiele więcej.

Aplikacja na tle konkurencyjnych narzędzi wyróżnia się przede wszystkim dopracowanym i niezwykle wygodnym interfejsem oraz bogatą funkcjonalnością. Poza standardowymi funkcjami do gromadzenia i przeszukiwania dostępnych przepisów program umożliwia komentowanie oraz dodawanie opisów do książek kucharskich udostępnionych przez innych użytkowników. Aktualizacja danych odbywa się podczas połączenia z Internetem, jednak Cooklet pracować może także w trybie offline.

Co ciekawe program automatycznie dostosowuje liczbę potrzebnych składników do ilości porcji jakie zadeklarujemy. Dodatkowo umożliwia tworzenie listy zakupów i dostęp do nich z poziomu telefonu komórkowego w czasie wizyty w sklepie. W ostatnim przypadku wymagane jest posiadanie zarejestrowanego konta użytkownika, gdzie aplikacja zapisuje te informacje. Na szczególną uwagę zasługuje funkcja QuickPick, pozwalająca wyszukiwać przepisy ze względu na to co chcielibyśmy przygotować i ile czasu na to poświęcić.

Dodatkowo Cooklet wyposażony został multimetr, odmierzający czas do momentu w którym potrawa będzie gotowa, a także przydatny w kuchni konwerter jednostek.

Uwaga!

  1. Program do poprawnej pracy wymaga zainstalowanego środowiska Adobe Air, które można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Rozszerzenia programów (patrz: Programy powiązane)
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

12 aplikacji, z którymi ugotujesz 12 wigilijnych potraw

40
18.12.2015  •  Anna Rymsza

Do Świąt Bożego Narodzenia został niecały tydzień i najwyższa pora zająć się przygotowaniami i oczywiście obmyślić jadłospis. Zebraliśmy dla Was kilka aplikacji, które pomogą przygotować potrawy i desery, zrobić zakupy, a także znaleźć inspirację, jeśli ktoś ma ochotę wyjść poza kanon polskich dań wigilijnych. Zamiast książki kucharskiej kuchnia+ Aplikacja kuchnia+ to stworzona przez Canal+ książka kucharska na tablety i smartfony, w której znajdziemy dania przygotowane przez mistrzów kuchni znanych z programów kulinarnych. Przygotowanie wielu dań można obejrzeć na filmach dostępnych w…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   37 #11 16.01.2016 13:47

Dla pasjonatów w sam raz, atutem jego jest wszechstronność, duża książka kucharka, nowoczesny interfejs - przyjazdny dla oka. Godny polecenia.

darek719   41 #10 15.12.2014 23:13

dobra interaktywna książka kucharska.

Autor edytował komentarz.
cameleon06   8 #9 03.02.2014 21:40

Może i fajny , nie ściągałem go ponieważ nie ma podanego rozmiaru programu.

BettyBoop   6 #8 15.06.2013 01:48

http://www.mapletreeapps.co.nr/tastebooky
w stylu metro, ale na wszystkie windy

Autor edytował komentarz.
Dźubasek   6 #7 12.03.2013 11:59

Ogólnie bardzo dobry program.
Szkoda, że nie ma opcji: "wpisz produkty - otrzymasz przepis". Poza tym strasznie muli kompa :/

BettyBoop   6 #6 21.02.2013 13:05

fajnie, można prosić o coś takiego bez konieczności instalowania adobe air

Marqu32   1 #5 26.08.2011 14:05

Fajne, i polskie :) Nie żebym się zachwycał tylko dlatego, że Polacy coś zrobili,ale to naprwdę daje rade

  #4 25.03.2011 13:47

Na stronie Cooklet'a jest dostępna nowa wersja App'a, która powinna rozwiązać problemy wspomniane przez (niezalogowanego) marcinka.

No, może nie zwiększa ekranów w netbookach ;)

  #3 20.03.2011 08:31

Program farny ale w aktualnej wersji ma kilka wad:
1. bardzo wolny (ekstremalnie wolny) co jest szczególnie widoczne na netbookach a te widzę w kuchni w czasie gotowania, a co za tym idzie (dla mnie) nieużywalny,
2. program jest za wysoki dla części netbooków, nie mieści się na ekranie i praktycznie niemożliwe jest z niego korzystanie.
3. ponieważ domyślnie widać przepisy w języku polskim i angielskim, rozumiem, że program powinien je jakoś tłumaczyć automatycznie na język domyślny? jeśli tak to nie zawsze to działa (lub nie działa)
4. na dwóch na pięć komputerów dostałem komunikat o niemożliwości pobrania programu i w konsekwencji zainstalowania ( internet działa, air najnowszy jest, firewall i antywir wyłączony). Przydałaby się wersja offline'owa.

  #2 14.03.2011 16:02

Jak na polski app to całkiem całkiem :) Szkoda że moje talenty kulinarne są w lesie ;-) Zdolniejsze panie i gotujący panowie powinni docenić.

  #1 13.03.2011 09:15

Programik fajny. Bardzo przyjazny interfejs co sprawia, że łatwy do obsługi. Polecam jak ktoś nie ma pomysłu co zjeść ;)

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych