App Cloner sklonuje aplikacje w Androidzie, teraz także WhatsAppa

App Cloner sklonuje aplikacje w Androidzie, teraz także WhatsAppa

App Cloner sklonuje aplikacje w Androidzie, teraz także WhatsAppa
Oskar Ziomek
11.04.2017 08:33

Jeśli korzystanie z kilku kont tego samego serwisu społecznościowego lub innej aplikacji wymagającej logowania, to dla kogoś codzienność, zapewne chciałby w jakiś sposób przyspieszyć i ułatwić sobie konieczność przełączania użytkowników. Rozwiązaniem może okazać się klonowanie aplikacji, które można łatwo wykorzystać w dowolnym telefonie z Androidem: sprawdźmy jakie zmiany przynosi najnowsza wersja aplikacji AppCloner.

Tą największą jest poszerzenie listy obsługiwanych aplikacji do klonowania o WhatsAppa, ale nie jest to jedyna nowość. Zmieniono także sposób obsługi części innych programów, by uniknąć błędów w działaniu. Z tego powodu na przykład w zduplikowanym Chrome będziemy musieli obejść się bez synchronizacji.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Klonując aplikację, użytkownik ma szansę dostosować kopię w taki sposób, aby bezproblemowo ją później rozpoznać. W grę wchodzi modyfikacja kolorów i wyglądu ikony aplikacji, w tym opcja dodania etykiety składającej się z maksymalnie trzech znaków. Ustawienia są przy tym indywidualne dla każdego klonowanego programu.

W najnowszej wersji mamy również możliwość klonowania nie tylko zainstalowanych już programów, ale również plików APK, jeszcze przed ich instalacją. Nowością jest także opcja zgłaszania sklonowanych programów do późniejszej aktualizacji do nowszych wersji.

Korzystając z programu, należy mieć również na uwadze, że nie każda aplikacja może być przez App Cloner bezproblemowo skopiowana. Wśród obsługiwanych znajduje się jednak większość najpopularniejszych, w tym między innymi: Amazon Kindle, Chrome, eBay, Facebook, Flickr, Instagram, Netflix, Outlook, Spotify, Tumblr, Twitter czy Yahoo Mail. Producent postarał się również o to, by zachęcić użytkowników do zakupu wersji Premium: WhatsApp oraz Messenger obsługiwane są tylko w niej.

App Cloner dla systemu Android można pobrać z naszej bazy oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)