Coolutils Photo Viewer 1.0

Strona główna Windows Grafika Przeglądarki graficzne
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Coolutils Photo Viewer to darmowa przeglądarka grafiki o podstawowej funkcjonalności i obsłudze plików w formatach RAW. Umożliwia ona wygodne przeglądanie zdjęć, zmianę ich rozmiarów, a także wyświetlanie fotografii w formie pokazu slajdów.

Aplikacja daje użytkownikowi możliwość przeglądania nawet bardzo pokaźnych zbiorów fotografii, zapisanych w najpopularniejszych formatach BMP, JPEG, JPEG 2000, GIF, PNG, PCX, TIFF, WMF, ICO i TGA, a także plików RAW utworzonych przy użyciu profesjonalnych aparatów cyfrowych. Okno aplikacji skupia w sobie eksplorator plików oraz podgląd miniatur zdjęć, znajdujących się we wskazanej lokalizacji. Coolutils Photo Viewer oferuje oczywiście możliwość oglądania grafiki w trybie pełnoekranowym, jak również w formie pokazu slajdów. Nie zabrakło także funkcji zmiany rozmiarów obrazów i ich nazw zgodnie ze zdefiniowanymi kryteriami.

Inne atuty tej prostej aplikacji to prosta i intuicyjna obsługa oraz stworzony z dbałością o estetyką interfejs graficzny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!