Core FTP LE 2.2.1960

Strona główna Windows Internet i komunikacja Klienty FTP
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Core FTP LE to darmowa edycja popularnego klienta FTP, który na tle konkurencji charakteryzuje się bogatą funkcjonalnością, a także szybkością działania.

Program wspiera wszystkie najważniejsze protokoły (SFTP, SSH, SSL, TSL, IDN), a jego obsługa jest prosta i intuicyjna, nawet pomimo braku polskiej wersji językowej. Interfejs przypomina rozwiązania stosowane w innych produktach tego typu, dlatego raczej nikt, kto miał styczność z innymi, popularnymi klientami FTP nie powinien mieć problemu w odnalezieniu się w Core FTP LE. Aplikacja pozwala na operacje kopiowania i wysyłania plików (również za pomocą metody "przeciągnij u upuść"), transfery pomiędzy serwerami, wznawianie transferu, a zaawansowani użytkownicy docenią możliwość pracy za pośrednictwem wiersza poleceń.

Dzięki integracji z przeglądarką oraz wbudowanej obsłudze archiwów ZIP, Core FTP LE pozwala na kompresowanie, dekompresowanie i ochronę hasłem nowo tworzonych archiwów. Ponadto możliwy jest również podgląd i edycja plików bezpośrednio w oknie programu i zapisanie zmian bezpośrednio na serwerze. Aplikacja pozwala również na szyfrowanie danych oraz planowanie transferów wraz z wysyłaniem powiadomień e-mail.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!