Corel PDF Fusion 1.14

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Corel PDF Fusion to rozbudowany pakiet do zarządzania plikami PDF, łączący w sobie narzędzia do ich przeglądania, tworzenia, konwertowania i edycji.

Program podobnie jak większość aplikacji tego typu instaluje w systemie tzw. wirtualną drukarkę. To za jej pośrednictwem odbywa się proces tworzenia plików PDF otworzonych i zapisywanych do tego formatu w Corel PDF Fusion, a także kreowanych poprzez wydruk w dowolnym innym programie - np. edytorze tekstowym, przeglądarce grafiki, przeglądarce internetowej itp. Narzędzie wspiera metodę "przeciągnij-i-upuść" znacznie usprawniającą pracę z wieloma plikami. Dodatkową zaletą jest mechanizm kart, za sprawą którego użytkownik może otwierać w programie nawet kilkanaście dokumentów.

Corel PDF Fusion wspiera ponad 100 najpopularniejszych formatów plików, pozwalając na pracę z wszelakiego rodzaju grafiką, plikami tekstowymi, a także dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi, prezentacjami itd., stworzonymi przy pomocy aplikacji wchodzących w skład pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Project, Visio), programów graficznych Adobe Illustrator lub Photoshop i wielu innych.

Kolejne funkcje wchodzące w skład pakietu umożliwiają łatwą edycję dokumentów. Z ich pomocą możliwe jest m.in. dodawanie, edytowanie i usuwanie tekstu, dodawanie komentarzy, zakładek i nowych stron, nanoszenie znaków wodnych, wstawianie aktywnych hiperłączy, a także wykonywanie takich prostych operacji jak zakreślanie, podkreślanie, przekreślanie itp. Co istotne, Corel PDF Fusion pozwala na tworzenie dokumentów nie tylko w formacie PDF, ale również DOC i XPS.

Na chwilę obecną pakiet dostępny jest jedynie w angielskiej wersji językowej.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
  2. Pobieranie programu odbywa się za pośrednictwem wbudowanego na stronie producenta menedżera.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
juta   19 #5 28.10.2017 19:17

Kolejny dobry program nierozwijany, szkoda.

darek719   42 #4 27.10.2015 22:01

całkiem dobry program :p

  #3 21.05.2011 21:51

kolejny crap, zwlaszcza jesli mam go pobierac za pomoca jakiegos spyware....

  #2 21.05.2011 10:46

Tudzież Bullzip PDF Printer

januszek   24 #1 20.05.2011 15:02

Ciekawe. Póki co jednak, zostanę przy darmowym PDFill PDF Tools :)