Corel bliżej polskich użytkowników

Strona główna Aktualności

O autorze

Corel Corporation, producent m.in. popularnego pakietu graficznego CorelDRAW Graphics Suite stale czyni starania aby kontakt z polskimi użytkownikami był wygodniejszy i pełniejszy czego przykładem był choćby organizowany na łamach vortalu Tydzień z Corelem. Firma nie uruchomiła jednak jeszcze oficjalnego przedstawicielstwa w naszym kraju.

Aby umożliwić lepszy kontakt z przedstawicielami Corela, w dniu dzisiejszym udostępniliśmy na łamach vortalu specjalną ankietę, po wypełnieniu której można będzie bezpośrednio od producenta otrzymać ofertę handlową i/lub zamówić informacje o nowościach i promocjach. Przedstawiciele firmy mają też nadzieję, że odpowiedzi na dodatkowe pytania z ankiety pozwolą na lepsze dopasowanie oferty do polskiego rynku - wszelkie uwagi są oczywiście mile widziane ;-)

Na łamach vortalu opublikowaliśmy też dokument zawierający listę produktów, które dają prawo zakupu uaktualnień (upgrade) do najnowszej wersji oprogramowania firmy Corel. Zakup uaktualnienia jest zazwyczaj znacznie tańszy niż zakup tzw. pełnej wersji. Mało kto jednak wie, że w przypadku produktów firmy Corel, prawo do zakupu uaktualnienia przysługuje nie tylko posiadaczom poprzednich wersji produktów tego producenta. Jest to możliwe także dla posiadaczy niektórych produktów konkurencyjnych.

Zainteresowanych zapraszamy na corel.dobreprogramy.pl

© dobreprogramy
s