r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CraftWare 1.14

Strona główna Windows Grafika Modelowanie 3D

CraftWare to szybki i łatwy w użyciu program do generowania kodu zrozumiałego dla drukarek 3D na podstawie modeli 3D z innych programów, głównie dla drukarek CraftBot i RepRap. Program znany jest z tego, że ma najlepszy system wizualizacji G-kodu.

Podstawowym zadaniem programu CraftWare jest dzielenie modeli na warstwy i generowanie kodu zrozumiałego dla drukarki 3D, który pozwoli wydrukować obiekt. Program pozwala znaleźć odpowiednie miejsca dla podpórek i wybrać parametry podstawki pomocniczej. W zaawansowanych opcjach można także zdecydować o sposobie wypełnienia modelu, grubości warstwy, temperaturze pracy ekstrudera i podobnych parametrach działania drukarki.

r   e   k   l   a   m   a

Wizualizacja G-kodu pozwala nie tylko przyjrzeć się każdej warstwie osobno, ale też oznacza kolorami fragmenty materiału, zależnie od kategorii. Dzięki temu można przyjrzeć się szczegółom wydruku i dopracować model pod kątem konkretnego sprzętu.

Podobnie jak w innych programach tego typu, można także zaplanować druk kilku części jednocześnie, dobrać rozmiary i obracać. CraftWare pozwala też pracować z G-kodem z innych programów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.