Craving to Quit Craving to Quit 3.2.8

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Inne programy sportowe i medyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

W aplikacji Craving to Quit znajdziemy 3-tygodniowy program rzucania palenia, przygotowany przez Judsona Brewera, psychiatrę pracującego na Uniwersytecie Yale. Aplikacja została przygotowana w języku angielskim, ale porady i filmy zostały opracowane tak, by podstawowa znajomość języka była wystarczająca do korzystania z nich.

Terapia składa się z krótkich wykładów, wyjaśniających między innymi jak przyzwyczajamy się do palenia, oraz porad, jak radzić sobie, gdy potrzeba zapalenia papierosa jest zbyt silna. Krótkie ćwiczenia uczą także, jak palić papierosa świadomie i w pełni rozumiejąc sytuację.

Co jakiś czas aplikacja przypomina o sobie i prosi o odpowiedź na kilka pytań, co pozwoli monitorować postępy. Oczywiście w aplikacji znajdziemy także dziennik, w którym można zapisywać wypalone papierosy i zobaczyć walkę z nałogiem w postaci wykresu.

By korzystać z aplikacji można założyć konto na stronie CravingToQuit.com i sięgnąć po kartę kredytową (1 dolar dziennie lub 39 dolarów „dożywotnio”), ale nie jest to konieczne. Można także korzystać z niej jako gość i przejść przez cały trening nie płacąc.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!