r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Crazy Taxi Classic 2.6

Strona główna Android Gry Wyścigi

Crazy Taxi Classic to mobilna adaptacja leciwej już gry zręcznościowej połączonej z wyścigami, w której wcielamy się w taksówkarza i dowozimy klientów do zadanych celów.

W grze dostępnych jest wiele trybów, dzięki czemu każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Zarówno graficznie, jak i muzycznie utrzymany jest nieco szalony, znany z oryginału klimat.

Podczas ustawiania parametrów gry w menu towarzyszyć nam będą niestety reklamy. Można je usunąć, kupując pełną wersję gry bezpośrednio z aplikacji, wykorzystując tryb mikropłatności.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Mobilna wersja Crazy Taxi od teraz dostępna za darmo

3
30.05.2017  •  Oskar Ziomek

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów nieco starszych gier, tym razem zręcznościowych, połączonych z wyścigami. Kultowa, kilkunastoletnia już produkcja Crazy Taxi w wersji mobilnej, jest od teraz dostępna za darmo. W konsekwencji trafiły do niej reklamy, które można usunąć mikropłatnościami, ale nawet z nimi rozegranie kilku wyzwań nie będzie szczególnie uciążliwe. Jeśli tylko przełkniemy kwestię reklam w menu, sama rozgrywka nie jest już niczym przerywana. Dostępne są także wszystkie tryby i ustawienia. Grafikę w grze dostosowano oczywiście do współczesnych możliwości smartfonów, ale jej…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
lordjahu   24 #1 30.05.2017 10:43

Oj grało się kiedyś w tę produkcję. Ile ja na tym godzin straciłem :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.